contador gratis Saltar al contenido

Google tõi turule uued Nexuse seadmed: 6-tolline nutitelefon, 9-tolline tahvelarvuti ja Nexus Player

Garis Nexus

Homme on meil spetsiaalne Apple’i sĂĽndmus, kuid see ei tähenda, et teised ettevõtted ei kasutaks seda nädalat ka uudiste edastamiseks. Ja me räägime suurest!

Nexuse liin

Nagu igal aastal, valib Google järgmise Nexuse ehitamiseks partnerriistvara mĂĽĂĽjad. NĂĽĂĽd, 2014. aastal, vastutab nutitelefonide valmistamise eest Motorola (mis on Google’i tĂĽtarettevõte, kuid mĂĽĂĽakse Lenovole), samal ajal kui HTC jätkab tahvelarvuti kasutamist.

Nexus 6

Nexus 6

Jah, Nexuse liini uutel nutitelefonidel on 6-tolline ekraan (täpsemalt 5,96-kihiline). Kui olete nagu mina juba leidnud suure iPhone 6 Plusi (5,5 ekraaniga)), siis kujutage ette selle looma suurust – mõõdud 159,2 Ă— 82,9x10mm ja 184g võrreldes 158,1 Ă— 77,8 Ă— 7,1mm ja 172g 6 Pluss. Jah, see on tõsi vilistav hingamine! Ekraan peab aga olema ilus: AMOLED-ekraanil on 2560 Ă— 1440 pikslit (493 pikslit tolli kohta) – võrreldes sellega, 6 Plusil on 1920 Ă— 1080 pikslit ja 401ppp.

Nexus 6

Teine punkt, mis kindlasti tähelepanu köidab, on 3220 mAh aku – suhteliselt on iPhone 6 Plusil 2915 mAh. Kuid nende spetsifikatsioonide tõestamine iseenesest ei tähenda midagi, hoolimata sellest, et Nexus 6 aku – vähemalt mõlema ettevõtte kirjelduses – kestab vähem kui 6 Plus (olgu selleks siis katkestused, vestlused, videote esitamine, navigeerimine). kasutatakse tööstuses). Teisalt ĂĽtleb Google, et 15-minutilisest laadimisest piisab kuni 6-tunniseks kasutamiseks!

Moto X-le väga sarnase ekraaniga on sellel nutitelefonil spetsifikatsioonid, mida oleme harjunud seal nutitelefonides nägema: 13-megapiksline tagakaamera (optiline stabiliseerimine; f / 2.0 ava; 4K video kiirusega 30 kaadrit sekundis), 2-megapiksline esikülg , kaks mudelit (Ameerika ja Euroopa, mis mõlemad sobivad meie 4G-ga), protsessorid neljatuumaline (2,7 GHz), Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, NFC, kuus sensorit (GPS, kiirendusmõõtur, güroskoop, magnetomeeter, ümbritseva valguse andur ja baromeeter) ja palju muud.

Seadme eelmüük algab oktoobri lõpus ja seda saab osta kahes erinevas värvitoonis (sinine ja valge) ning mahutavusega (32 GB ja 64 GB).

Nexus 9

Nexus 9

Uus iPad tuleb välja juba homme, kuid meil on juba hea idee, mida Apple välja pakub, nii et Nexus 9-ga on juba võimalik häid võrdlusi teha.

Google’i tahvelarvutite tehnilised andmed on levinud ka tipptasemel seadmetel turul: 153,6 Ă— 228,2 Ă— 7,9 mm ja 425 / 436g (vastavalt Wi-Fi ja LTE versioonid) versus 169,5x240x7,5 mm ja 469 / 478g (vastavalt) – ka Wi-Fi ja Wi-Fi + Cellular) iPad Airist – pidage meeles, et Apple’i tahvelarvuti on olnud turul aasta ja sellel on 9,7-tolline ekraan, võrreldes Nexus 9-ga 8,9-tolline ekraan.

Ekraanist rääkides räägime IPS-tehnoloogiaga LCD-ekraanist, 4: 3 formaadis ja eraldusvõimega (2048 Ă— 1536) – põhimõtteliselt sama mis Air. Apple’i toodete tehnilise erinevusena on Nexus 9-l 8-megapiksline tagakaamera ja 1,6-megapiksline esikaamera (mõlemad f / 2.4 avaga), 802.11ac WiFi, 2 GB RAM ja magnetomeetri andur. Väärib märkimist, et paljud neist spetsifikatsioonidest peaksid eeldatavasti jõudma uude iPadisse – seda näeme homme.

Nexus 9

Nexus 9-l on ka lisavarustus, mis on tahvelarvutite turul midagi enamat kui lihtsalt pekstud / hädavajalik: korpus, mis avatuna muutub magnetklaviatuuriks.

Tahvelarvutit müüakse kolmes värvitoonis (must, valge ja liiv), kahes versioonis (Wi-Fi ja LTE) ning kahes mahus (16 GB ja 32 GB). Hinnad pole veel avaldatud, kuid eelmüük algab sel nädalal (17. oktoobril).

Nexus Player

Nexus Player

Koos ASUSega tutvustas Google ka Nexus Playerit, mis on nende segu digiboks (näiteks Apple TV) ja konsoolid – häälotsingu juhtnuppudega ja a mängupult.

Täielikult integreerituna Google’i sisupoe ja ökosĂĽsteemiga saame vaadata videoid ja filme, kuulata muusikat ja mängida mänge, mis on saadaval Androidi platvormil – kõik Apple Handoffi stiilis (st. Hakkate seadmes midagi vaatama / mängima) ja lõpeb Nexus Playeriga – või muul juhul). Peale selle saate lihtsal viisil voogesitada erinevat sisu Chromebookist, Androidist ja iOS-ist oma telerisse.

Nexus Player

Kahtlemata on see Google’i hea panus. Ehkki see ei too nii palju uudiseid turule, on Nexus Player just selline, nagu me Apple TVst ette kujutame. Arvestades, et toote viimane uuendus toimus 2012. aastal, võime öelda, et toote tootmine lõpetati õigeaegselt – on selge, et Apple kĂĽpsetab midagi oma laboris ja kes teab, saame selle uue toote kohta teada homme. Kuid kuigi uus Apple TV pole saabunud, võime öelda, et Nexus Player on suurepärane valik, eriti neile, kes on juba Google’i ökosĂĽsteemi sukeldunud.

Seadmete ettetellimine algab ka 17. oktoobril; see maksab 100 dollarit (sama hind kui mis tahes Apple TV seal).

Android 5.0 Lollipop

Android 5.0 Lollipop

Selle lisamiseks esitab Google ka Android 5.0 Lollipopi (uusim versioon Android L-st, mida esitleti maailmale Google I / O-ĂĽrituse ajal).

15-android-2

Lisaks uuele välimusele (materjalidisain) toob uus süsteem kaasa üle 5000 uue API, uue lähenemisfunktsiooni (ekraani avamine teistele seadmetele lähenemisel või näiteks vaatamisel), teadete täieliku kohandamise, uued aku säästmise funktsioonid, mitu kontot (näiteks mitu kasutajat, sealhulgas külalisrežiim), muu hulgas.

· · ·

Mõistan põhjust, miks Google müüs Motorola Lenovole (peale selle, et see ohustas partnerlusi Samsungi, LG, HTC ja teistega, kes kasutavad oma toodetes Androidi platvormina, pole kahtlust, et Google omandas Motorola rohkem tuhandete patentide eest kui mis tahes muu põhjuse tõttu). Sellegipoolest meeldib mulle mõte, et ta teeb oma toote (näiteks Apple).

Nexuse joonega ettepanekud pole ĂĽhesugused, kuid need on meil kõige lähemal. Sel aastal oli see minu jaoks lõbusam, sest partnerluses osales Motorola (Nexus 6-l). Olen seda juba varem öelnud ja kordan veel kord: kui Apple poleks täna valinud, oleksin hõlpsasti valinud nutitelefoniks Moto X – ja muidugi ka Moto 360 kui nutikell.

Vaatamata ebaproportsionaalsele suurusele (vähemalt minu jaoks) on Nexus 6 saabunud minu nimekirjas oleva Moto X asemele. Selle põhjuseks on asjaolu, et nende spetsifikatsioonidega seade ja “puhta” Androidi käitamine on palju lõbusam kui ĂĽkski tänapäeva turul konkureeriv Androidi valik.

Samsung Galaxy liin on üsna tuntud ja sellel on palju kaubanduslikku jõudu. Kuid minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on Nexuse liin kahtlemata üks tähelepanu väärivamaid.