google-maps-brasil

Google Transit on saadaval 12 hostlinnas

google-maps-brasiilia

Google Transit toob nüüd 2014. aasta suurte spordiürituste ühistranspordi andmed kõigisse 12 võõrustajalinna. Google Mapsis saadaval olev funktsioon on sel kolmapäeval kasutusel kuues Brasiilia linnas: Salvador, Brasilia, Manaus, Recife, jõulud ja Cuiabá.

Need lisatakse veel kuue suursündmuste võõrustajalinna, kus juba teenindatakse (São Paulo, Rio de Janeiro, Fortaleza, Belo Horizonte, Curitiba ja Porto Alegre).

Kasutajad saavad Google Transiidi abil leida ühistranspordi marsruute nende linnade lennujaamade, staadionite, hotellide ja muude vaatamisväärsuste juurde jõudmiseks. Andmeid on busside, metroo, rongide ja isegi parvlaevade kohta. Sellele teenusele pääseb juurde Google Mapsist töölauale või nutitelefonidest, millel on Android või iOS süsteem.

Google Transitis saadaval olev teave on kasulik nii linna külastavatele turistidele kui ka elanikele nende igapäevasel reisil. Kasutajad saavad teha päringuid vastavalt nende asukohale ja sihtkohale ning kontrollida marsruutide, marsruutide, väljumis- ja saabumisaegade, peatuste arvu, vahemaade ja isegi sõiduhindade andmeid. Mitte-portugali keelt kõnelevate külastajate jaoks pääsege selle teenuse nautimiseks lihtsalt oma emakeeles Google Mapsile.

“Esitades ĂĽhistranspordi marsruutide erinevaid võimalusi ja kombinatsioone, hõlbustab Google Transit kasutajate reisimist ja aitab kaasa linnaliiklusele,” ĂĽtles Google Brasiilia uue ettevõtte direktor Alessandro Germano.

2005. aasta lõpus Ameerika Ühendriikides käivitatud Google Transit on saadaval enam kui 2800 linnas üle maailma ja 22 linnas Brasiilias. Ühistranspordi sõiduplaanid on saadaval enam kui miljonile bussipeatusele ning metroo-, rongi- ja praamijaamale, mis läbivad kogu maailmas tulemusi üle 1 miljardi kilomeetri päevas.