Google Translate saab uute keelte ja reaalajas tekstituvastuse tuge

Google’i tõlge võeti täna (29/7) vastu, see muudab selle veelgi huvitavamaks. Uus värskendus toob toe uutele keeltele ja uue funktsiooni nimega Word Lens, mis tõlgib seadme kaamera abil teksti reaalajas. Vaadake ĂĽksikasju allpool olevast artiklist.

Google’i tõlke uus versioon toob kaasa uue funktsionaalsuse, mis on katsefaasist lahkunud ja töötab täiesti rahuldaval viisil. Pean silmas Word Lensit, tööriista, mis on võimeline tõlkima reaalajas kõikjale kleebitud teksti ja sõnu, näiteks tahvlitele, tähtedele, paberile ja isegi monitoridele. Parim uudis on see, et Word Lens on välja töötatud Google’i inseneride uue algoritmiga, mis võimaldab tähtede optilist tuvastamist igat tĂĽĂĽpi pindade kaudu, näiteks kortsutatud paberi, kriimustuste või määrdunud plaatide kaudu. Word Lens põhineb mitmel CAPTCHA-sse sisestatud tekstil ja fraasil, mida tööriista sisemise testimise etapis pidevalt testitakse, loetakse ja tuvastatakse. Uue funktsiooni kasutamiseks pöörduge lihtsalt Google’i tõlke poole ja klõpsake tekstisahtli vasakus nurgas kuvataval kaameraikoonil. Pärast rakenduse värskendamist kuvatakse kasutajale ekraan uute funktsioonide kohta, nagu on näidatud alloleval pildil:

googletranslateappupdate

Google Translate: sissejuhatus funktsiooni Word Lens. / © ANDROIDPIT

Pärast kaameraikoonil klõpsamist suunake seade mõne kirjutise poole ja jälgige tõlke reaalajas toimumist. Allpool näete selle lõigu alguses kirjutatud tekstireal tehtud tõlget:

  • Google Now on palju nutikam ja sellel on võrguĂĽhenduseta häälkäsklused
translateappupdate

Lens Word töötab. / © ANDROIDPIT

Praegu toetab see funktsioon 7 keelt: inglise, saksa, vene, itaalia, prantsuse, portugali ja hispaania. Lisaks Word Lensile on Google Translate saanud tuge uutele keeltele ja täiendusi teistes olemasolevates keeltes, sealhulgas bulgaaria, katalaani, horvaadi, tšehhi, taani, hollandi, filipino, soome, ungari, norra, tĂĽrgi ja ukraina keeles. Kui teie seadmesse pole installitud Google Translate’i, klõpsake lihtsalt allolevat nuppu ja installige uusim versioon.

Google tõlkijaInstallige Google Playsse

Mida te arvate Google Tõlkija uutest funktsioonidest?