Google Translatorit kasutab iga päev 200 miljonit inimest

Kui räägime Google’ist, on (peaaegu) kõik numbrid alati hiiglaslikud. Kui nimetada vaid kahte korporatiivse hiiglaslikkuse näidet, toon välja enam kui 450 miljonit Gmaili kasutajat (muutes selle maailma suurimaks e-posti teenuseks) ja 100 tundi videot minutis YouTube’i ĂĽles laaditud. Tunnistan, et isegi pärast nii pikka ettevõtte jälgimist olin ma seda tĂĽĂĽpi andmetest ikkagi ĂĽllatunud.

Google'i tõlge

Hiljuti otsustas Google avaldada mõned arvud ettevõtte tõlketeenuse Google Translate kohta. Andmete kohaselt kasutab ettevõtte teenuseid iga päev ĂĽle 200 miljoni inimese, mille tulemusel tehakse päevas ĂĽle miljardi tõlke, mis on lähemal miljonile raamatule. Samuti on Google’i sõnul 92% tõlkija kasutajatest väljaspool Ameerika Ăśhendriike, see on väljendusrikas number.

71 keeles saadaval olevat Google’i tõlget saab kasutada veebi, mobiilseadmete (telefonide ja tahvelarvutite) kaudu ning see on integreeritud ka Google Chrome’iga, lisaks integreerimisele selliste teenustega nagu Gmail ja Google+ (laienduste kaudu).

Läbi CNET