Google Travel aitab reisijatel leida teavet lendude tĂĽhistamise kohta ja eeskirju

Enne koronaviiruse pandeemiat plaanitud reisimine ja puhkus, kas puhkuse või töö tõttu, on tĂĽhistatud või edasi lĂĽkatud, mistõttu inimesed otsivad menetlusjuhiseid, sageli ilma praktiliste tulemusteta. Mis kõige tähtsam, uurige oma õigusi, nagu on sätestatud lennufirma tĂĽhistamisreeglites. TĂĽhistatud reisidest mõjutatud inimeste abistamiseks on Google oma Google Travel’i lehel tutvustanud uudiseid.

Google’i sõnul lisatakse teabe otsimisel mitte ainult lendude, näiteks hotellide ja muude reisimisega seotud kĂĽsimuste kohta automaatne teave ning see seostatakse sihtkoha ja päritolu ametiasutustega. Link lisatakse vastavale reisiotsingule.

google flight tek “data-title =” tek google lennuettevõtjad – Google Travel aitab reisijatel leida teavet ja lennu tĂĽhistamiseeskirju – SAPO Tek “> google tech lennud

Nagu teada, on paljud ettevõtted, eriti lennufirmad, koroonaviiruse tõttu muutnud tĂĽhistamise määra ja vastavaid eeskirju, mille Google on saanud, suunates kasutajad ettevõtte abikeskusesse. Kuid ta hoiatas, et covid-19 evolutsiooni tõttu muutub see teave pidevalt, nii et inimesed peavad isegi jälgima ĂĽksikute ettevõtete lehti, pakkudes linki nende jaoks “järjehoidjana”.