Kuidas teha veebibännereid BeFunky abil Kirjastus

Google tunnistab, et saadab võõrastele isiklikke Google Photos pilte Varundage see

Google tunnistas möödunud esmaspäeval (3), et saatis ekslikult teisele kasutajale Google Photosisse salvestatud video. Sündmus leidis aset ajavahemikus 21. – 25. November 2019 tõrke tõttu varundusriista Bring abil, mis võimaldab teil ettevõtte pilve salvestatud sisuga ZIP-faile alla laadida. Need, kes ei eksporti andmeid viie päeva aknas, kus aktiivne viga ei vaheta oma meediumikogu kellegagi.

LUGEGE: näpunäited, kuidas näidata teile, kuidas Google'ist raha teenida; õppima

Firma kinnitas portaalile 9to5Google, et mõned selles aknas toodetud varukoopiad on puudulikud, teised kannavad teiste inimeste videoid. Hinnanguliselt on kannatada saanud umbes 100 000 inimest, mis vastab 0,01% -le enam kui miljardist teenuse kasutajast. Neid teavitati probleemist e-posti teel.

Kuidas redigeerida arvutis olevaid fotosid ilma midagi alla laadimata

Kuidas redigeerida arvutis olevaid fotosid ilma midagi alla laadimata

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Rikke põhjus pole kindel. Mõjutatud kasutajatele saadetud avalduses ütles Google ainult, et vea põhjustas tehniline probleem. Ettevõtte sõnul probleem pildile ei jõudnud ning see tuvastati ja lahendati 25. novembril.

Google Photosisse salvestatud videod võivad sattuda võõraste inimeste kätte. Foto: Reproduo / TechTudoGoogle Photosisse salvestatud videod võivad sattuda võõraste inimeste kätte. Foto: Reproduo / TechTudo

Google Photosisse salvestatud videod võivad sattuda võõraste inimeste kätte. Foto: Reproduo / TechTudo

Ekslikult saadetud meediumid jäävad aga võõra isiklikku faili. Avalduses ei teata, kui palju või milliseid videoid eksporditakse kolmanda osapoole varufaili. Kasutajatele, kes aktsepteerivad videoid, mis ei kuulu teile, soovitab Google luua ainult uusi ZIP-faile.

9to5 kaudu Google ja The Verge