Google tunnistab vigu Euroopas … kuid selles on sĂĽĂĽdi kultuurilised erinevused

Google’i Euroopa tegevuse eest vastutav Matt Brittin rääkis intervjuus ajakirjale Politico esimest korda Euroopa monopoolsete tavade protsessis.

Ta tunnistas, et ettevõttel ei läinud kasvades alati kõige paremini vanal kontinendil ning lõpuks ei suutnud ta oma äri ja turuvaateid BrĂĽsseli ja kogu Euroopa poliitikakujundajatele selgitada. Selgitades veelgi paremini Google’i ja selle tegevuse mõju piirkonna majanduskasvule, järeldab ettevõte, arvestades, et see on tema enda vastutus, kui sellistes riikides nagu Saksamaa, Prantsusmaa või Hispaania on seda liiga kaua “ettevõttena” nähtud. liberaalne, juhindudes lääneranniku väärtustest ”.

“Meil pole lihtsalt kohapeal inimesi, kes lubaksid meil suureks saades neid vestlusi pidada.” See on viga, mida ettevõte pĂĽĂĽab praegu parandada tsentraliseerituma struktuuriga, mis on märk hiljutisest presidendikoha loomisest Euroopa.

“Me ei käitu alati parimal viisil,” rõhutas Matt Brittin ja lisas, et täna mõistavad ettevõtted kahe mandri vahelisi kultuurilisi erinevusi hästi. Täna “saime aru, et siinsed inimesed erinevad ameeriklastest, neil on erinev hoiak”.

Ametnik hoolitses ka selle eest, et Google oleks lepingu sõlmimiseks täielikult kättesaadav, mis võimaldaks tal lahendada Euroopa konkurentsiasutuste probleeme. “Me tahame olla pragmaatilised ja jõuda punkti, kus saame jätkata investeerimist kõigi jaoks fantastiliste toodete loomisse,” rõhutab ta.

Google on Euroopa konkurentsiasutuste kohtuvaidluste objekt. Ettevõtte praktika veebiotsingu- ja reklaamiturul tõi EK-le Ameerika hiiglase vastu mitu kaebust, mis lõpuks protsessi kujundasid. EÜ uurib ka ettevõtte tavasid mobiilsideturul, kus see tagab ka Androidiga turgu valitseva seisundi.