Google tutvustab Google Mapsi uut põlvkonda

Mapsil on uus skaala, mis hõlbustab sisu vaatamist ning marsruutide ja teede nägemist. Teave, mida kasutaja soovib otsida, on seotud erinevat tüüpi andmetega, sõltuvalt tekstist: näiteks sõbra soovitus restorani jaoks. Zagat, mille omandas ettevõte, on selle teenuse üks asjakohaseid allikaid.

Samuti on esile tõstetud uus navigeerimistööriistade komplekt, mis võimaldab teil kaarti isikupärasemalt uurida ja arvestada reisi, tuuri või marsruudi tüüpi, mida kasutaja soovib määratleda. Iga kaardi puudutamise korral joonistatakse pilt ümber, et see vastaks kasutajale nähtavale.

Uus kaart tagab liiklusintsidentide kohese kajastamise kogu maailmas ja pakub ettepanekuid marsruutide muutmiseks alati, kui on takistusi. See annab teavet ka kaardil integreeritud menüüs, sõltuvalt marsruudil valitud transpordist, koos rongide või busside väljumisaegadega.

Pildi nimi

Esitluse käigus näitas Google mitmeid näiteid erinevatest navigeerimistööriistadest, mis integreerivad selle Mapsi uue versiooni, mis saabub Androidi ja iOS-i suvel. Teine mainimist vääriv näide on integreerimine Google Earthiga, mis loob tõsielupilte sellest, kus see voolab, sealhulgas näiteks monumendi sisemus. Need võimalused ilmuvad otse tänavavaatest sujuvalt, ilma et oleks vaja pistikprogramme ega muid seadmeid.

Mälestiste ja huvipunktide 3D-perspektiivi loomiseks kasutatud pilte saab rikastada kasutajate poolt üles laaditud suurema sisuga.

Uus kaardi eelvaade eelvaates, millele pääseb ligi kutsega, on juba sel nädalal.

Pildi nimi

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira