contador gratis Skip to content

Google tutvustab YouTube'ile visuaalseid uudiseid, Instagram aga foto- ja videogaleriide täiustusi

Google tutvustab YouTube'ile visuaalseid uudiseid, Instagram aga foto- ja videogaleriide täiustusi

Kõigi Google'i teenuste hulgas Youtube Mis näib sagedamini muutuvat: ma tunnen, et Mountain View hiiglane tutvustab igal poolaastal võimsale videoportaalile uut paradigmat või visuaalset funktsiooni. Nüüd teeb ettevõte tema jaoks veel ühe muudatuse ja tundub, et see on muudatus, mis lõpetab kõik muudatused, sest lõpuks võtab YouTube kindlalt omaks Materjalide kujundamine teie firma mina.

Esmakordselt näeb YouTube töölaual välja nagu iga teine ​​Google'i sait, puhtama ja korraldatud ilmega, mis põhineb pideval ülemisel ribal ja teine, külg, saab joonistada. Muudatuse kroonimiseks tutvustab videoregigant juhuslikult uut logo, mis võtab Play omaks, mis on juba osa selle mobiilirakenduse ikoonist:

YouTube'i logo värskendus

Nii veebisait kui ka iOS-i ja Androidi rakendus saavad muudatusi, kuna see on tume viis öösel mugavamaks vaadata (see on praegu saadaval ainult veebis); rakenduses on lõpuks võimalik video taasesituse kiirust juhtida, kuna veebis lisatakse muud juhtimisliikumised, näiteks need, mis siirduvad videote vahel esitusloend libistades lihtsalt sõrme üle ekraani. Uue värskendusega on kaasas ka uus funktsioon, mis reguleerib videoakna suurust vastavalt selle proportsioonidele.

Uus YouTube'i sait on kasutajatele järk-järgult ilmunud; Rakenduste värskendused avaldatakse järk-järgult ka kõigile maailmas. Kas sulle meeldib see


YouTube'i rakenduse ikoon

Liigutage külili Facebookian Paljuski teatab täna veel üks väga populaarne mobiilirakendus veelgi peenemaid uudiseid. TERE Instagram see loob võimaluse fotode ja videote üleslaadimiseks püst- või rõhtpaigutusrežiimis ka galeriides, mis seni on võimaldanud sisu vaadata ainult 1: 1 (ruudu) proportsioonides.

Alates tänasest saate mitme foto või video jagamisel ühes postituses valida portree- või maastikuvormingu.

Uute funktsioonide kasutamiseks valige lihtsalt pilt või video, mis galeriisse kaasatakse, ja valige eelistatud ruudu-, portree- või rõhtpaigutusrežiim. On hea tõdeda, et ka siis peab kogu meedia olema samas proportsioonis; fotosid pole võimalik vertikaalses ja videoasendis lisada laiekraan näiteks samas galeriis.

Seda uudsust on levitatud iOS-i ja Androidi viimastes Instagrami värskendustes, mis eeldatavasti jõuavad kõigi kasutajateni järgmise paari päeva jooksul.


Instagrami rakenduse ikoon

läbi TechCrunchi, 9to5Mac