Siinkohal on see funktsioon saadaval ainult teatud seadmekomplektides. Mis pole veel saadaval, on nutitelefoni ja töölaua täielik integreerimine, mis võimaldab esimese biomeetrilise anduri abil avada teises Google'i konto. Lähipäevil peaks sĂĽsteem jõudma kõigi nutitelefonidega, millel on Android 7.0 või uuem versioon. Kõik need versioonid võimaldavad Android-seadmetel toimida väliste turvavõtmetena, mis võivad käivitada värskendused, nagu eespool…" />
Google värskendas veebi autentimissüsteemi sõrmejälgede sisestamiseks
IGRE

Google värskendas veebi autentimissüsteemi sõrmejälgede sisestamiseks

Google soovib, et paroolide kasutuskogemuses oleks vähem kaalu ja seetõttu avataks see sõrmejälgede autentimise protsess. Kui teil on Android-seade, saate ettevõtte veebiteenustes olevate kontode juurde pääsemiseks kasutada biomeetrilisi andureid. Teise võimalusena kasutatakse ka PIN-koodi.

See on esimene kord, kui Google avab oma teenuse veebiversioonile biomeetrilise autentimise. Mehaanika on tänaseks saadaval ainult mõnes rakenduses.

Biomeetriline autentimine on võrgus saadaval Androidi Chrome’i kaudu. Google’i konto funktsionaalsuse seadistamiseks vaadake seda linki. Samuti on võimalik eelseadistada muid autentimismeetodeid, näiteks PIN-koodi või mustrit.

android tech “data-title =” android tech – Google värskendas sõrmejälgede sisestamiseks oma veebituvastussĂĽsteemi – SAPO Tech “> android tech

Siinkohal on see funktsioon saadaval ainult teatud seadmekomplektides. Mis pole veel saadaval, on nutitelefoni ja töölaua täielik integreerimine, mis võimaldab esimese biomeetrilise anduri abil avada teises Google’i konto.

Lähipäevil peaks süsteem jõudma kõigi nutitelefonidega, millel on Android 7.0 või uuem versioon. Kõik need versioonid võimaldavad Android-seadmetel toimida väliste turvavõtmetena, mis võivad käivitada värskendused, nagu eespool mainitud.