Google Vault on mikrokaart, mis kaitseb teie konfidentsiaalset teavet

Google Vault on mikrokaart, mis kaitseb teie konfidentsiaalset teavet

Google I / O konverentsil demonstreeritud väikeste arvutite peamine ülesanne on kasutaja suhtluse krüptimine, nende kaitsmine ja infovarguste palju keerulisem muutmine. Ehkki Project Vault on väikese suurusega ja mälukaardiga, on sellel ARM-protsessor, traadita side, 4 GB salvestusruumi ja antenn, mis toimib kasutaja autentimismeetodina.

Turvalise tee saamiseks peate seadme ühendama ainult nutitelefoni või arvutisse. Vestluste tõeliselt turvaliseks saamiseks peab aga nii nutitelefonis kui ka arvutis, millel side on loodud, olema lubatud Project Vault.

Projekti ladu

“Minu majal on aknad ja uksed, olulised piirid inimeste jaoks ja asjad, mis tulevad ja lähevad. Kuid need aknad ja uksed raskendavad selle kaitsmist, mis mul majas on. Niisiis, ma kasutan Vaultit, ”rääkis Google ATAP-i eest vastutav Regina Dugan projekti ajendist. Seade “ei mahuta kogu minu maja sisu, kuid mahutab minu kõige väärtuslikumaid asju”, lisas ta, nagu Slashgearis mainitud.

Google paljastas ka, et seadet saab kasutada ka videote krüptimiseks ja parooli alternatiivina kasutada reaalajas töötavat operatsioonisüsteemi (RTOS), mis pakub erinevaid krüptimislahendusi. Technology toob turule Vaultile mõeldud arenduskomplekti ja kutsub programmeerijaid üles ehitama projektidele tuginevaid rakendusi.

Uudishimust juhib Project Vault häkkerite rĂĽhma juht Peiter Zatko L0pht mis tõestas 1988. aastal Põhja-Ameerika kongressil, et see võib Interneti 30 minutiga “alla viia”. Teadlased tegid DARPA-ga koostööd enne Google’iga liitumist 2013. aastal.