Google Voice Search vs Siri – Google on hoogustumas

Alloleva video vaatamine annab suurepärase mulje sellest, milleks on võimeline Google Voice Search, uus Jelly Beaniga Google’i häälotsingumootor. Nii Android 4.1-ga Galaxy X kui ka Siriga Iphonei 4S vastavad kĂĽsimustele väga hästi, kuid Google on Sirist oluliselt kiirem. See viib Androidi nutitelefonid teisele tasemele.

Meile tundub, et Google on hääleotsinguga edukas ja toob Sirile väärilise vastase turule, mis videos tundub isegi pisut tüütu. Muidugi näeme selles videos vaid mõnda näidet, täpsema testi saamiseks vajame rohkem käske. Siiski näeme, et Google teeb väga head tööd. Nõustun videokirjutajaga, kui kommenteerin kahe abistaja häält, on Siril ja Samsungil S-Voice täiesti robotivime.

Videost näete, et Google Voice Searchi ja Sirile esitatakse sama kĂĽsimus korraga, mis tähendab, et mõlemal telefonil on õige võimalus kĂĽsimusele vastata. Pärast 24-tunnist Jelly Beani kasutamist võin teile isiklikult öelda, et Google’i häälotsing on lihtsalt hämmastav ja maitsev kasutada ning on tore tõdeda, et Androidi kasutajate käsutuses on / on nĂĽĂĽd suurepärane tööriist.

Vaadake allolevat videot (link Youtube’i siin):