contador gratis Saltar al contenido

Google Voice Search vs Siri – Google on hoogustumas

Google Voice Search vs Siri - Google on hoogustumas

Alloleva video vaatamine annab suurepärase mulje sellest, milleks on võimeline Google Voice Search, uus Jelly Beaniga Google’i häälotsingumootor. Nii Android 4.1-ga Galaxy X kui ka Siriga Iphonei 4S vastavad küsimustele väga hästi, kuid Google on Sirist oluliselt kiirem. See viib Androidi nutitelefonid teisele tasemele.

Meile tundub, et Google on hääleotsinguga edukas ja toob Sirile väärilise vastase turule, mis videos tundub isegi pisut tüütu. Muidugi näeme selles videos vaid mõnda näidet, täpsema testi saamiseks vajame rohkem käske. Siiski näeme, et Google teeb väga head tööd. Nõustun videokirjutajaga, kui kommenteerin kahe abistaja häält, on Siril ja Samsungil S-Voice täiesti robotivime.

Videost näete, et Google Voice Searchi ja Sirile esitatakse sama küsimus korraga, mis tähendab, et mõlemal telefonil on õige võimalus küsimusele vastata. Pärast 24-tunnist Jelly Beani kasutamist võin teile isiklikult öelda, et Google’i häälotsing on lihtsalt hämmastav ja maitsev kasutada ning on tore tõdeda, et Androidi kasutajate käsutuses on / on nüüd suurepärane tööriist.

Vaadake allolevat videot (link Youtube’i siin):