Google Assistant jõuab iOS-i spetsiaalse rakenduse kaudu - sealhulgas ka portugali keeles [atualizado]

Google'i assistendi spetsiaalne rakendus jõudis lõpuks iOS-i, kõik portugali keeles

Mais teatasime, et peamine konkurent Krabi, O Google'i assistent, on välja antud Androidi ja iOS-i seadmetele.

Neli kuud tagasi rääkis ta aga ainult inglise keelt, kuid nüüd võib ta öelda nalja, et aidata meil ka Brasiilias portugali keeles rääkida.

Google teatas saadavusest saidil piiksuma eespool, 25. augustil, kuid kummalisel kombel polnud rakendus Brasiilia App Store'is saadaval mõni minut tagasi. Nüüd on Google Assistant iOS-i kasutajatele ametlikult välja antud portugali keeles (Androidi jaoks alates 17. augustist) ja seetõttu on Siri sellest paremini teadlik, kuna Google soovib oma koha virtuaalse abistajana kasutada ka Ma-seadmetes. .

Rakendus Google Assistant on spetsiaalselt saadaval iPhone'i / iPod touchi jaoks, kus töötab iOS 9.1 või uuem (see töötab iPadis, kuid ilma kohandatud liideseta). Nagu seda tunnevad Apple'i kasutajad, on ka temal võimalik küsida igasuguseid küsimusi või taotlusi, näiteks ilmateate teada saamine, Uberi kohta jms küsimine; erinevus seisneb selles, et rakendus on vestluse vormis ja saate taotleda teksti või heli. Lisaks rakendusele endale saate lisada ka vidinaid ja neile helistada, kui vajate.

NĂĽĂĽd saate Google Assistiri tasuta alla laadida otse App Store'ist.


Rakenduse Google Assistant ikoon