Google’i assistendil on uus amet: helis “uudisteankur”

NĂĽĂĽd, kui Google’i assistent juba portugali keelt räägib, on see Portugalist oodatud ja nutika assistendi uued funktsioonid on alati teretulnud ning sel juhul on võimalus heliuudiste teenustele juurde pääseda. Praegu on see saadaval ainult inglise keeles ja USA-s, kuid järgmisel aastal on see funktsioon kasutusel ka rahvusvaheliselt.

Nagu ta ajaveebis selgitab, saab kasutaja öelda “Hei Google, mängi mulle uudiseid” ja sĂĽsteem tagastab segu praegu valitud novellidest, mis põhinevad kasutaja huvidel, nende asukohal, tarbimisajalool ja muudel eelistustel ning muidugi ka pealkirjadel. praegu. Assistent toimib isegi nutika pöördepunktina, mis tutvustab kasutajale järgmist allikat ja järgib värskendusi.

Google mainib, et see uus funktsioon on 2016. aastal käivitatud uudiste assistendist edasiarendus koos mõnede suuremate kirjastajate sissejuhatustega. 2018. aastal uuendati funktsionaalsust võimalusega saada häälega vastuseid uudistega seotud kĂĽsimustele, näiteks “Hei Google, mis on viimased Brexiti uudised?” Praeguse kogemuse eesmärk on olla iga kasutaja jaoks isikupärasem, mis on loodud koostöös mitme ajakirjandusega seotud ettevõttega kogu maailmas, et luua täiesti uus ja kõrgeima kvaliteediga uudiste tarbimise ökosĂĽsteem.

google news “data-title =” google news – Google’i assistendil on uus amet: helis “uudiste pöördepunkt” – SAPO Tech “> Google'i uudised