contador gratis Skip to content

Google'i assistent mobiilikasumite integreerimisel Nubanki, Rappi ja teistega | Tootlikkus

Google I / O 2019 käivitas kuus uut Google Assistant funktsiooni Allalaadimised |

Google'i abiline Androidi jaoks tunneb alates sellest kolmapäevast kaubamärke Banco do Brasil, Nubank, iFood ja Rappi (4). Uudsuse tõttu saavad Brasiilia kasutajad paluda abilisel teha pangaülekanne, tutvuda väljavõttega või isegi tellida toitu, kasutades häälkäsklusi.

Uute funktsioonide kasutamiseks installige lihtsalt mobiiltelefoni installitud partnerfirma rakendus, sisestage teenus ja järgige Google'i abistaja käsumudelit. Näiteks kui soovite teha pangaülekannet, peate ütlema "OK Google, kandke 50 reaisrit Mariale Banco do Brasil / Nubankis". Taotlus suunatakse automaatselt soovitud tegevuse eest vastutavale alale.

Google paljastab Brasiilia parimad Androidi rakendused ja mängud

Google Assistent: neli tarkvara uudishimu

Google Assistent: neli tarkvara uudishimu

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Samuti on võimalik tutvuda pangakontode jääkide, krediitkaardiarvete ja arvete tasumisega. Toiduainete rakenduste ja kohaletoimetamise puhul võimaldavad uued asjad tellimusi panna ja jälgida. Käsk "OK Google, telli pizza iFoodist / Rappi" on fraaside hulgas, mida kasutaja oskab öelda.

Brasiilias asuva Google Assistiri tootepartnerluse juht Walquiria Saad selgitas, et uus ressurss sai alguse neljast finantsettevõtte ja laevanduse partnerfirmast, kuid võib laieneda ka muudesse segmentidesse.

"Algselt tuginesime selle uudsuse praktiseerimisel neljale partnerile, kuid rõhutasime, et see on avatud tehnoloogia, kus iga Androidi süsteemi rakenduse arendaja saab oma teenuseid rakendada."

Google Assistant võimaldab teil Nubankis teha pangatoiminguid, kasutades häälkäsklust Foto: Divulgao / GoogleGoogle Assistant võimaldab teil Nubankis teha pangatoiminguid, kasutades häälkäsklust Foto: Divulgao / Google

Google Assistant võimaldab teil Nubankis teha pangatoiminguid, kasutades häälkäsklust Foto: Divulgao / Google