Google’i eesmärk on muuta ettevõte mulliks, jagades pilves 2.0 andmeservereid

Kliendiinsener Javier Martinez tõstis esile ettevõtte infrastruktuuri moderniseerimise tähtsust, ĂĽleminekut Google’i lahendustele. Tasuta saadaval olevad tööriistad võimaldavad ettevõtetel ohutult ja hõlpsalt migreeruda ning pakutakse näiteks SAP-i Google Cloudis, samuti pakuvad ettevõtetes laialt kasutatavat Windowsi Google Cloud Platformi teenused.

Kuidas aga hĂĽbriidkeskkonnas tegutseda? Google’i uus mitme pilvega lahendus kannab nime Anthos, mis võimaldab teenuseid töötada pilves ja ettevõtte fĂĽĂĽsilistes sĂĽsteemides. See lahendus põhineb avatud lähtekoodil ja võimaldab kasutajatel kõikjal juurutada, andes neile vabaduse oma struktuuride vahel turvaliselt vahetada. Tähelepanu väärib turvalisus, kusjuures andmed on alati ettevõtte poolel, kuid kolmandate osapoolte kaitse on Google.

Google Cloudi kliendiinsener Carlos Salgueiro mainib mõnda Serverlessi mudeli mõistet, nimelt koodi käivitamine teenusena, mida kasutatakse näiteks ainult ühel üritusel. Kliendid maksavad oma aja eest ainult koodi abil, mitte kogu seotud infrastruktuuri eest.

Juhtumiuuring Portugali ettevõttest, mis juba kasutab Google Cloudi

Google Cloud Portugali ettevõtte konto Renato Gomes tõstab esile tootlikkuse ala, millele ettevõtted toovad välja mõned praktilised näited, mida nimetatakse G Suite’iks. Ettevõte ĂĽtleb, et pärast koostööpiirkonda sisenemist on nad reaalajas abiga loonud tööriistad turu vajaduste rahuldamiseks. Google’i otsingu pakutavad otsingu- ja indekseerimisvõimalused on selle lahenduse eeliseks, mis muudab selle nutikaks ja ennetavaks ettevõtete aitamisel.

JosĂ© Vera JosĂ© de Mello SaĂşdest tõstis esile 20 oma ĂĽksust (18 era- ja kaks avalikku), teatades, et see töötab ööpäevaringselt, kasutades tervishoiuteenuste pakkumiseks 72 hädavajalikku rakendust, kus on 5700 töökohta ja 4500 printerit. Seda keskkonda arvestades vajas tervisekeskus agiilsust ja selleks koliti Chromebookide ja CloudReady abil G Suite’i.

Ettevõtte esimene missioon on piirata kulusid IT-kasvus, kuid teiselt poolt suurendada igaĂĽhe tööd ja professionaalset reageerimist. JosĂ© Vera tõstis esile tegevustes veedetud aja lihtsust ja vähenemist, eriti kui oli vaja masinaid välja vahetada, enne kui ta raiskas aega andmete edastamiseks ja seadistamiseks. Sel ajal lihtsalt ĂĽhendage katkine masin lahti ja vahetage see teisega, kuna need ei sisalda andmeid, nad on ĂĽhendatud Pilvega. Pealegi, kui asi puudutab turvalisust, siis kui nad masina varastavad, peavad nad seda “tĂĽhjaks”.

Energiaettevõtte Energy Worx tegevjuht Marcel Smit analĂĽĂĽsib loodud ĂĽksikandmeid. Kasvava andmemahuga toimetulekuks peavad ettevõtted suurendama masinate, ruumide ja töötajate arvu. G Suitile ĂĽle minnes hakkasid ettevõtted juhtide sõnul hõlpsamini haldama selliseid elemente nagu ladustamine ja tehisintellekt. Madalamad tegevuskulud Google’i lahendustega, arvestades saadaolevate tööriistade arvu, on teine ​​põhjus Google Cloudi partneriks saamiseks. Ettevõttel on EDP-ga suurprojekt nutikate arvestite kasutuselevõtuks. Ja ettevõte võtab tööle.

Jorge Reto andis intervjuus SAPO TEK-ile esimesel aastal positiivse hinnangu, rõhutades, et finantsilistest eesmärkidest olulisem “ja see on tore, sest tegime ettevõtte poolt nõutavaid numbreid” on tugevdada partnerpiirkonda ja kasvatada partnerlusvõrgustikku. . Google Cloudi juht Portugalis juhib tähelepanu sellele, et Google Cloudis on juba palju sertifikaate ja palju atesteeritud tehnikuid. Ăśheks mureks on Google Cloudi tuntavaks tegemine ja seejärel turu mõistmine, et ettevõte tehnoloogia valdkonnas vähemalt teiste “pilvepakkujate” tasemel, kuid mõnes valdkonnas on nad liidrid, “ja me ĂĽritame seda sõnumit edasi viia”, ĂĽtles ta. rõhutada ja tugevdada oma partnerite võrgustikku. Kuid palju on veel teha, ĂĽtles ta.

KĂĽsimusele, kas Portugali ettevõtted juba mõistavad Google Cloudi eeliseid, usub Jorge Reto, et see on nii, kuid see on protsess ja et pilve rakendamine on protsentuaalselt endiselt väga madal, võrreldes sellega, mis on andmekeskuste levitamise eeldus. Jorge Reto ĂĽtles, et pilvepõhine kasutuselevõtt on kogu maailmas 9%, USAs registreeritakse rohkem kasutajaid kui Euroopas. “Ettevõtted hakkavad sellest ĂĽha enam rääkima ja näeme, et väga suured organisatsioonid ĂĽtlevad, et nad kavatsevad 80/90% oma sĂĽsteemidest kõik pilve panna, mainides, et teenuse stabiilsuse ja turvalisuse kĂĽsimused on lahendatud.

tek pilvepäev “data-title =” tek pilvepäev – Google kavatseb ettevõttes revolutsiooni muuta Cloud 2.0 jagamisega andmeserveritega – SAPO Tek “> pilvetehnoloogia päev

Jorge Reto usub, et evolutsioonist puuduv “klõps” ja edasiliikumine on selline lähenemisviis, mida pilvele tuleb võtta: “infrastruktuuri lähenemine on endiselt olemas”, tuues näiteks Energy Worxi, mis esimeses otsuses oli AWS-i jaoks infrastruktuuri muutmisel, kuid siis leidsid nad Google’i pilv 2.0 lahendus, mis on põhimõtteliselt serverivaba, st ilma et peaks muretsema infrastruktuuri pärast, vaid olemasolevate teenustega. “Kui Analyticsi on vaja, maksavad kliendid päringu eest ja neil on kogu maailmas piiramatud ressursid. Kui nad soovivad rakendust, pole ka mingeid piiranguid ja selles toon näite Pokemon GO-st, mis meie tehnoloogia abil käivitamisel tõstis esile juhtivtöötajat.

Seda silmas pidades kavatseb Google, et ettevõtted ei investeeriks serveritesse ega nende vastavatesse kuludesse ning mõtleksid sellele, mida nad serverivaba pilve kasutuselevõtmisel oma äriks tegelikult vajavad. Toodud näide on see, et väga väike ettevõte saab samade ressursside abil konkureerida suurega ning praktilises näites saab väike toidupood oma äri kasvatamiseks luua sama intelligentse ja automatiseeritud vestlusroboti nagu suur hĂĽpermarketikett …