Google’i fotode uued mälestused saabuvad Instagrami stiilis …

Instagrami lood on platvormi ĂĽks edukamaid funktsioone. Sarnast sisu on ka WhatsAppis olekuga, lukustatud Snapchatis ja isegi Facebooki lugudes endas. NĂĽĂĽd See sisuvorming tuleb teenusesse Google Photos koos uue suvandiga Google Photo Memories.

Google Photos pakub palju võimalusi ja funktsioone, mis muudavad selle üheks parimaks galeriirakenduseks fotode ja videote korraldamiseks, sortimiseks ja salvestamiseks. Nüüd, kui Google Photos Memories on saabunud, näitab uus funktsioon teile minevikus hetki nagu täna eriliste aegade taaselustamiseks.

Google’i fotomälestused

Google Photo Memories on tööriistaga sarnane tööriist “Leia täna tagasi” ja tuletab meile meelde Facebooki suveniire … või pilte Instagrami failides. Põhimõtteliselt jääb ekraani ĂĽlaossa väike ring kus saab puudutada ja vaadake lugusid eelmiste aastate parimate fotode ja videotega. Kujundus on väga sarnane Instagramiga: ĂĽlaosas on Google Photos loend, millel on mitu horisontaalset ringi. IgaĂĽhte puudutades näete iga aasta fotosid ja videoid.

Google tagab selle tehisintellekti abil valida, mis selles uues funktsioonis kuvatakse, et poleks duplikaatfotosid või et need oleksid alati hea kvaliteediga pildid ja fotod, kus kõik näevad välja näiteks õnnelikud. Ja kui te ei soovi oma elu teatud hetki meenutada, annab Google Photos teile võimaluse seda teha peida sisu sinna, kus teatud inimesed ilmuvad või varjatakse otse kogu ajaperiood.

Google Photos

Jagage oma häid aegu

Google’i fotomälestuste lugusid näete ainult teie. Ei teie kontaktid ega keegi teine, ainult konto omanik ise. Nad on täiesti privaatsed, kuid saate oma kontaktidega jagada nupu “Jaga …” kaudu

Selle funktsioon alustame täna saabumist kõigi rakenduse Google Photos kasutajate jaoks iOS-i ja Androidi jaoks, kui teie rakendust värskendatakse uusimale versioonile.

Google’i fotod Androidile Uptodownis [APK] | lae alla