IGRE

Google’i häälotsing saab portugali keelest juba aru

Google’i häälotsing mobiilseadmetes toetab nĂĽĂĽd uut keeltekomplekti, sealhulgas portugali keelt. Seni on häälotsingu teenus saadaval 29 keeles, tänapäeval domineerib selle funktsioon nĂĽĂĽd 46 riigis kokku 42 keeles (ja aktsentides, nagu ettevõtte avalduses rõhutatakse).

Teenuse laiendamine uuele keelele tähendab selle funktsiooni abil 100 miljonit uut potentsiaalset kasutajat. Lisaks portugali keelele hakkab teenus mõistma baski, rootsi, slovaki, soome ja muid keeli, mis esinevad harva tootjate prioriteetide nimekirjades mitmekeelse pakkumise käivitamisel.

“Kuigi rumeenia keelest on piisav prognoositavate hääldusreeglite järgimiseks, on teiste jaoks, näiteks rootsi keeles, vaja värvata põliselanikke, et hääldada tuhandeid sõnu,” selgitas ettevõte oma avalduses, kinnitades, miks vaatamata aastatepikkusele tööle hääleotsingu abil on nĂĽĂĽd võimalik pakkumist laiendada ainult mitmele keelele.

Portugali tugi on saadaval Androidi nutitelefonides alates versioonist 2.2, kui saadaval olev rakendus sisaldab häälotsinguteks mikrofoni sümbolit. Kui ei, saate rakenduse alla laadida Google Play poest.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH