Google’i juhita autod võiksid uusi ettevõtteid luua 2016. aasta alguses

Google’i eesmärk pole isesõitvate autode ehitamine. Kuid sellel tehnoloogiajaotusel põhineva ettevõtte ehitamine võib juhtuda juba 2016. aastal. Teabeagentuurid on inimesed, kes edastavad teavet, vahendab uudisteagentuur Bloomberg.

Autonoomsest sõidutehnoloogia divisjonist saab seega iseseisev ettevõte, kuid see annab aru otse tähestikule – ĂĽksusele, mis loodi suure hulga otsingumootoriettevõtetega seotud projektide katmiseks.

Ettevõtte esimene “toitja” ketramine see on reisijagamisteenus, mis plaanitakse käivitada ĂĽlikoolilinnakute, ärikonglomeraatide ja sõjaväebaaside jaoks. Teenuseid osutavad erineva suurusega sõidukid.

Ja see võib olla teenus, millest juba räägitakse rahvusvahelises ajakirjanduses ja mis näeb Google’i konkureerivat Uberiga – midagi, millele mobiilsusettevõtted reageerivad, luues oma autonoomsete ajamisĂĽsteemide jaotuse.

Tehes autonoomse juhtimise mugavusteenuse, katsetab Google oma sĂĽsteemi rohkem – veidi piiratud ja kontrollitud keskkonnas – ning õpetab inimesi selle kohta, milline tulevik tegelikult on: tehnoloogialitsentsid, mis võimaldavad autodest muuta ilma autodeks. juht “.

Võttes arvesse lahusoleku võimalust, võime vaadata autotööstuse veterani John Krafciku värbamist eelmise aasta septembris. Eeldatakse, et Hyundai endine juht on selle uue ettevõtte, mille Google saab luua, juhid.