Google'i otsing aitab teil õppida inglise keelt ja parandab hääldust Käivitajad ja otsijad

Google'i otsing aitab teil õppida inglise keelt ja parandab hääldust Käivitajad ja otsijad

Google hakkab pakkuma lisateavet võõraste sõnade tõlgete või tähenduste otsimisel. Üks uutest funktsioonidest on keerukam hääldusvahend: teistes keeltes teatud terminite kuulamise asemel saavad kasutajad hääldust harjutada ja saada reaalajas tagasisidet, et teada saada, kas ta räägib õigesti. Teine muudatus on piltide kasutamises, et tõlgitud sõnade tähendust paremini mõista.

Kui kirjutate sõna "kuidas hääldada", millele järgneb võõrsõna, mängib Google õige hääldusheli ja pakub välja koolitusvõimalusi. Nuppu puudutades saab kasutaja dikteerida oma avalduse valjusti ja esitada selle hindamiseks.

Kuidas kasutada rakendust MosaLingua, et lõbusalt inglise keelt õppida

Google hakkas hääldamistava katsetamist fotode otsingumootoris: Reproduo / GoogleGoogle hakkas hääldamistava katsetamist fotode otsingumootoris: Reproduo / Google

Google hakkas hääldamistava katsetamist fotode otsingumootoris: Reproduo / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Seejärel tuvastab süsteem heli ja näitab ekraanil foneeme, et aidata inimesel täpselt mõista, mida on vaja fikseerida. Ettevõtte sõnul jagab kõnetuvastustehnoloogia häälduse väikesteks tükkideks ja ületab seda, kuidas inimesed sõnu ütlevad, ning seda, mida algoritm loodab kuulda.

Hääldusvahend ilmub esimest korda ameerika inglise keeles Foto: Divulgao / Google

Hääldusvahend ilmub esimest korda ameerika inglise keeles Foto: Divulgao / Google

Allikas on endiselt eksperimentaalne ja seetõttu algab see ainult neist, kes räägivad Ameerika inglise keelt. Varsti saavad seda testida ka kasutajad, kellel on Google'i jaoks hispaania keel seadistatud. Portugali keeles pole funktsioonide käivitamise kohta veel hinnangut.

Teisalt on tõlgitud sõnade kuvapildid nüüd Google'is veebis ja mobiilis kõigile kättesaadavad. Praegu kuvatakse funktsioonis ainult fotode nimisõnade tõlkimisel.

Google Assistent: neli tarkvara uudishimu

Google Assistent: neli tarkvara uudishimu