contador gratis Saltar al contenido

Google'i otsing | Tahvelarvutite kasutajad eelistavad Sofit

Google'i otsing | Tahvelarvutite kasutajad eelistavad Sofit

Google avaldab uuringu, milles on täpsustatud, kuidas tahvelarvutite omanikud oma seadmeid kasutavad. Ettevõtte teadlased vaatasid, kuidas 33 USA kasutajat suhtlesid nende seadmega. Tulemused näitavad seda tahvelarvuteid kasutatakse ostmiseks, mängudeks ja e-posti kontrollimiseks. Enamik kasutajaid kasutab seadet voodis või diivanilnäiteks siiani pole midagi uut. Kõige kummalisem on see, et suur osa neist omanikest kasutab seadet toiduvalmistamise ajal.

Kahtlemata oli analüüsiks, milles uuringus osalejad seadet kõige sagedamini kasutasid, kõige olulisem uurimispunkt. 60% koguarvust kasutab seda televiisori vaatamise ajal; 40% midagi süües või juues; ja 27% kasutab seadet köögis, nagu näeme allolevas tabelis:

Osalejad teatasid, et pole üllatav, et nad kasutasid televiisori nautimiseks tahvelarvuteid, suurendades seda tegevust, näiteks leides teavet vaadatavate programmide kohta. "Lisaks kasutavad paljud osalejad e-posti kontrollimisel või muude tegevuste tegemisel telerina taustamürana. Televisiooni tuntakse ettevõttena. Alloleval pildil näete toiminguid, mida seadme tahvelarvutite kasutajad kõige rohkem teostavad:

Tahvelarvutite ostmiseks eelistab enamik küsitletud kasutajaid (58%) endiselt veebis sisseoste teha, kasutades süle- ja lauaarvuteid. Osalejate sõnul oli põhjus seotud makseteabe tahvelarvutisse sisestamise raskustega. Seda teades väidab Google järgmist:

Oluline on mõista, et kõigi kasutajate seadmetele on vaja pakkuda täiuslikku kogemust, nii et ühes nende seadmes käivitatavaid tegevusi saaks hõlpsalt teises seadmes jätkata.

Niisiis, mida me ootame Google'ilt nende tulemuste kasutamiseks, et pakkuda sama integratsiooni, mis juba olemas ettevõtte teenustes – Disco, Gmail, Google Maps, Google+ ja YouTube – ka Nexus 7 puhul selle käivitatud seadmetes.

Millist tegevust kasutate teie puhul kõige sagedamini oma mobiilseadmes ja kus? Andke meile allolevates kommentaarides teada!

. (tagToTranslate) tahvelarvuti (t) google (t) otsing (t) tahvelarvuti abil (t) ostustablett (t) Nexus 7