Google’i pildid sunnivad kasutaja ostu sundima

Idee tuleneb asjaolude võimust, kus Google’i hiljutine uuring näitas, et Ameerika Ăśhendriikides kasutavad tarbijad oma platvormi uute toodete ja kaubamärkide otsimiseks või avastamiseks. Kuid tehnoloogia arengut, mille kohaselt 50% kasutajatest on huvitatud toodete veebist ostmisest, mõjutavad fotod ja nad kasutavad ĂĽha enam Google Imagesit, et leida neile vajalikku.

Seoses sellega on Google investeerinud Google Images’i uude funktsiooni, nimelt ostureklaamid, et pakkuda reklaamijatele uut viisi tarbijateni jõudmiseks, kui nad otsivad visuaalset inspiratsiooni. Google testib fotode objektidele suunatud siltide sĂĽsteemi koos valitud jaemĂĽĂĽjatega, et pakkuda teile näiteid pakkumiste jaoks piltide taotluste jaoks, näiteks otsingute abil “ideed peakorterile”, “vannitoa plaatide kujundused” ja “abstraktne kunst”.

google tech pilte google tech pilte

Google selgitab, et kui tarbija otsib oma kontorist, nutitelefonist või arvutist, teenusest Google Images ideid, saab ta otsida pilte ja näha objektide reklaame hinna, brändi ja muu teabega. Nendel siltidel klõpsates saate need osta.

Praegu on see funktsioon saadaval ainult väikesele osale ülaltoodud teemasid otsivatest kasutajatest. Selle tehnoloogia abil, mis on inspireeritud Instagrami ja Pinteresti sarnastest lahendustest, kavatseb Google hõlbustada kasutajatel ostude ajal otsimist, aga ka impulsiivset müüki ja loomulikult pakkuda oma reklaamijatele uusi reklaamilahendusi.