Rakenduse Usaldusväärsed kontaktid ikoon

Google'i rakendus "Usaldusväärsed kontaktid" on nüüd saadaval iPhone'i jaoks

Kõigil on väike usaldusring, inimesed, kelle juurde lähete, kui juhtub midagi tõsist ja vajate abi. Apple pakub näiteks rakendust "Leia minu sõbrad", et saaksite näiteks jälgida kõiki oma pere (eriti laste) toiminguid.

Nüüd on Google sellele väljale sisenenud. Ma mõtlen "nüüd" ei; rakendus on olnud Androidi maailmas alates eelmise aasta detsembrist, kuid alles sel nädalal jõudis see ka iOS-i. Ma rääkisin "Usaldusväärne kontakt" (või usaldusväärne kontakt).


Rakenduse Usaldusväärsed kontaktid ikoon

See on isikliku turvalisuse rakendus, mis avab otsese tee asukohtade jagamiseks teie ja usalduslike inimeste vahel, kelle olete selgelt ise määranud.

Selle rakenduse abil saate oma lähimad sõbrad ja / või pereliikmed usaldusväärsete kontaktidena lisada ja lubada neil taotleda teie praegust asukohta. Kui kõik on korras, võite taotluse tagasi lükata. Kui te ei saa vastata, jagatakse teie viimast teadaolevat asukohta automaatselt pärast isikustatud perioodi (kohe või kuni 5, 15, 30 või 60 minutit). Lahe on see, et funktsioon töötab ka siis, kui olete võrguühenduseta või kui teie nutitelefonil pole akut (lõppude lõpuks ei räägi me täpsest asukohast, vaid uuemast).

Google'i usaldusväärsete kontaktide rakendus

See rakendus võimaldab teil ka ennetavalt oma asukohta jagada, kui tunnete end ohus või hädaolukorras. Kõik on Google Mapsiga täielikult integreeritud, muutes valitud kontaktidega asukoha pideva jagamise võimaldamise ja selle otse Google'i teenustest leidmise lihtsamaks.

Lihtsalt öeldes võib see rakendus olla suurepärane rakendus, kuna erinevalt "Leia minu sõbrad" võib mitmeplatvormiline "usaldusväärne kontakt" olla midagi positiivset, kui kasutate oma iPhone'i ja oma sõpru / pereliikmeid, Androidi (või vastupidi).