Google’i tõlge iOS-ile saab Siri otseteede, telegrammi ja Slacki värskendatud toe

Ja siin oleme jälle oluliste rakenduste uusimate värskendustega Rakenduste pood! Kas peaksime vaatama?

Google tõlkija

Maailma populaarseim tõlkerakendus toetab Siri otseteid oma versioonis 6.0. Selle abil on võimalik alustada assistendi kaudu kakskeelseid vestlusi – see muudab kogu protsessi kiiremaks ja praktilisemaks.


Google'i tõlke rakenduse ikoon

Google’ilt pole uue kohta lisateavet, kuid see vajab tõlkija värskendamist ja integreerimise testimist Siriga ise – öelge lihtsalt rakendusega seotud käsk, näiteks “Alustage Google’i tõlkes vestlust” ja jälgige, kuidas maagia juhtub.

Telegramm Macile


Telegrammi rakenduse ikoon

Brasiilia (endiselt) kõige vaieldavam sõnumirakendus on nüüd toonud iOS-i / Androidi kasutajatele eelmisel nädalal silma jäänud uudsuse: uue kleebis mis ühendab traditsiooniliste kleebiste praktilisuse ja GIF-ide dünaamika.

Macis on animeeritud kleebistel samad eelised kui teistel platvormidel – need on kerged, suure kaadrisagedusega ja täielikult ĂĽhilduvad kleebis telegrammilt. Saate luua oma kleebiste pakendid ja vaadata konkreetse rakenduse vahekaardil praegu kõige populaarsemaid komplekte.

Lõtv


Rakenduse ikoon on lahti

Veel ĂĽks uus funktsioon Maci jaoks: Slack on nĂĽĂĽd rakenduskoodis tehtud paranduste ja siin-seal tehtud väikeste paranduste tõttu veidi kiirem. Lisaks on administraatoritel nĂĽĂĽd stabiilsemad mehhanismid rakenduste värskendamise aja ja viisi kontrollimiseks – ja meil on endiselt mõned veaparandused.


Rakenduse ikoon on lahti

IOS-is hakkab Slack omalt poolt rakenduse teatud osadest eemaldama 3D Touchi funktsionaalsust – näiteks kanalite nimed ja DM-id, mis nende sõnul pole enam täiuslikud. Peale selle tehti ka traditsioonilisi veaparandusi.