Google’i uurimisosakond nimetab seda “targemaks”

Google’i uurimisosakond lakkab olemast, kõik teadus- ja arendustegevuse valdkonnad viiakse (ĂĽmber) nimega Google AI. Selles valdkonnas viiakse läbi kõik tehnoloogia ja tehisintellektiga seotud uurimised, et ĂĽhendada tehnoloogiagigandi “tipptehnoloogia”.

Google põhjendab seda muudatust, pidades silmas, et tehisintellektiga seotud töö on saanud selle põhitähelepanu, arendades oma toodetes ja platvormides kasutatavaid masinõppe tehnikaid.

Kõik Google’i uurimistega seotud suhtluskanalid ja ajaveebid on kokku pandud ka ĂĽhele Google AI veebisaidile, kust leiate tehisintellektiga seotud teavet. Google on muutnud ka oma suhtlusvõrgustiku nime, ĂĽhendades nii kõik sama nimega teed.

Veel uudiseid on oodata otse Mountain View’i Shoreline’i amfiteatrist, kui Google alustab I / O ĂĽritust, mis aitab välja selgitada ettevõtte olukorra ja paljastada uusi tooteid, mis kogu aasta jooksul välja tulevad. Viimastel päevadel ilmunud kiusatusi ja kuulujutte hinnates ootame tarbimisrindel uudiseid, kuid alati on ruumi huvitavateks ĂĽllatusteks.

Tähelepanu on suunatud uue operatsioonisüsteemi Android 9.0 nime ametlikule avalikustamisele, millel seni on olnud kood Android P. Teades, et igal versioonil on nimi kommid, on juba tehtud panus piparmündi Patty, Popsicle, Pudding või Ananassi peale. Viimane, ananass, oli ilmselt valitud, sest selle aasta ürituse wifi parool on p1n3appl3 ehk külalistega mängiv Google. On teada, et uuel operatsioonisüsteemil on värskendatud välimus, uus teatamissüsteem ja suurem tugi žestidega navigeerimiseks.

google ai “data-title =” google ai – Google pani uurimisosakonnale “targema” nime – SAPO Tech “> googelda seal

Kõik viitab sellele, et endiselt on teavet Android TV, Google Home’i, virtuaalse reaalsuse ja Wear OS Assistanti kohta.