Google’il on privaatsuse muudatusi täpsemalt selgitada 8. juunini

Google peab 8. juunini vastama üksikasjalikumalt ja konkreetsemalt Euroopa Liidu tõstatatud küsimustele uurimise raames, mis algas pärast ettevõtte privaatsuseeskirjade muudatusi märtsis.

Prantsuse andmekaitseagentuur (CNIL), kes tegutseb selles protsessis ELi liikmesriikide nimel, peab seda asja hiiglaslikku selgitust “ebapiisavaks”.

Google’i vastus veebruari lõpus CNIL-i saadetud kirjale ei rahustanud ĂĽksust, kes edastas ettevõttele uue kĂĽsimustiku, öeldes ametlikus avalduses, et ta “hindab Google’i koostööd, kuid kahetseb, et selle vastused on sageli puudulikud või ebatäpsed. “.

Prantsuse agentuur kohtus Google’i pressiesindajaga päev pärast rahulolematust väljendavate ja uutest tähtaegadest teatamise kirja saamist, teatas rahvusvaheline ajakirjandus ja lisas, et neil pole õnnestunud uurimishiiglaselt kommentaare saada.

Kõnealused uurimised alustati pärast kõigi Google’i teenuste privaatsuseeskirjade ĂĽhtlustamist ĂĽhes dokumendis, mille tagajärjel koheldi kõiki kasutajaid selles “ainulaadse kasutajana” – see tähendab andmete ristlõiget ettevõtte erinevate platvormide vahel.

Kuna Google teatas 2012. aasta jaanuaris plaanidest, et Euroopa ja USA on esitanud vastuväiteid ja astunud samme, et näha, kas muudatused seavad Google’i andmekaitsealased kliendiõigused kahtluse alla, kuid see pole seda peatanud. plaanitud kuupäeva, 1. märtsi muudatustega edasi liikuda.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes