GoPro Hero 8 Black ja GoPro MAX saabuvad Brasiiliasse hindadega 2299 R $ ja 3799 R $

GoPro Hero 8 Black ja GoPro MAX saabuvad Brasiiliasse hindadega 2299 R $ ja 3799 R $

A GoPro Hero 8 Black ja GoPro MAX käivitati ametlikult Brasiilias. Teraskaamerate uuendused tulevad soovitusliku hinnaga R $ 2,999, samal ajal kui 360-kraadine kaamera, mis nüüd ümber nimetatakse, kuulutas välja R 3799 dollarit. Kahe uue mudeli turuletoomine toimus ametlikult selle aasta oktoobris ja enam kui kuu pärast on neid turustatud Brasiilia pinnasel.

Uudised

Meil on uus lisavarustus Hero 8 Black jaoks, puutetundlik ekraan Maxile ja muule

Mõlemad kaamerad toovad oma süsteemi mitmeid uusi funktsioone. Mõned näited on muu hulgas suurenenud stabiliseerimine, digitaalsete objektiivide variatsioonid, paremad rakendused. Lisaks esitavad need olulisi väliseid muutusi.

Hero 8 Black pakub esmakordselt lisamise võimalust kott uute tarvikute jaoks, Mis võib olla paar: tuled ja teine ​​ekraan. MAX toob puutetundlik ekraan oma kehal, mis hõlbustab piltide visualiseerimist ja käsklusi. Iga kaameraga seotud üksikasjade kontrollimiseks vaadake allolevat videot:

Uudised

Uuel GoPro Maxil on korpuses värviline puutetundlik ekraan, mis hõlbustab vloge ja seadistusi

GoPro Hero 8 Black saabub a pisut suurem väärtus kui tema eelkäijal, Black Hero 7, Brasiilia turule. GoPro MAX täiendav puutetundlik ekraan ei muuda seda kallimaks, vastupidi, A GoPro 360 kaamerad saabuvad odavamalt kui esimene versioon. Sel ajal, kui GoPro Fusioni käivitas R 3 999 dollarit Brasiilias saabus umbes asendusliige R 200 dollarit vähem. R 3799 dollarit.

Selle eelkäija GoPro Hero Black 7 peamine konkurent Dji Osmo Actionile, mis on nüüd hõlpsalt leitav 2000 R dollari ümber, koos mitme variatsiooniga, nagu eelmine GoPro versioon.

Kahe uue GoPro kaamera spetsifikatsioone saab üksikasjalikult näha järgmiselt andmelehelt:

[tagToTranslate] gopro kangelane 8 must