contadores estadisticas Saltar al contenido

GoPro Hero 8 Black ja Max 360 saabuvad Brasiiliasse; vaata hinda

Pärast oktoobri alguses tutvustamist saabusid GoPro Hero 8 Black ja Max 360 äsja Brasiiliasse suurema stabiilsuse ja kasutatavusega

Kuulutatakse välja 1. oktoobril, uus GoPro Hero 8 must ja Maksimaalselt 360 just maandus Brasiilias. Sellel esmaspäeval (18) ajakirjanikele mõeldud üritusel Showmetech tutvus kahe teraskaameraga, mõlemal on tehtud mõned parandused ja uudsused kasutatavuses.

Mudelite värskendamisel on erinevusi tarkvara, uus ekraan puuteekraan, keskenduge lisaks võtete kvaliteedile ka stabiilsusele ja pildistamisvõimele kuni 5,6 k. Allpool vaadake iga kaamera üksikasju ja tehnilisi andmeid.

GoPro Hero 8 must

Uus GoPro Hero 8 Black on keskendunud stabiilsusele Uus GoPro Hero 8 Black on keskendunud stabiilsusele

Perede uus põlvkond Kangelane, a Kangelane 8 must debüüt suurenenud stabiilsusega. Tänan sind HyperSmooth 2.0, garanteerib kaamera suurepärase videostabilisatsiooni ükskõik millise eraldusvõime korral, aga ka kaadrisageduse korral, sealhulgas 8x aeglase liikumise korral. Lisaks saavad kasutajad Interneti kaudu tugineda stabiilsematele piltidele Suurendage seda.

Samuti kohal Kangelane 7 must, stabiliseerimine HyperSmooth 2.0 0 sai värskenduse, mis näis pildi parandavat. See suutis kõrvaldada moonutuste ja eraldusvõime kaotuse võimaluse.

GoPro Hero 8 must komplektGoPro Hero 8 must komplekt

Ikka uute asjade hulgas 8 must nüüd saate ekraanimooduli. Ekraan, kus saate lisaks valgustusele ka üles panna. See ressurss võimaldab professionaalset ja ühtlast videotootmist vlogid. Objektiiv on löökidele kaks korda vastupidavam. Ääristeta disain võimaldab aku ja SD-kaardi eemaldamisel lihtsust ja paindlikkust.

Kasu vlogijatele

 • Stabiliseerimine;
 • lisatasu heli;
 • Neli digitaalset objektiivi;
 • Selfie ekraan;
 • Integreeritud valgustus.

Kaamera suudab salvestada kiirusega 4K kuni 60 kaadrit sekundis 100 Mbit / s bitikiirusel, samuti aegluubis re?iimis 1080p kiirusel 240 kaadrit sekundis. Erineb Kangelane 7 must, on minimaalne salvestuseraldusvõime nüüd 1080p, suvandid 960p ja 720p on eemaldatud.

Uus Hero 8 must ekraanUus Hero 8 must ekraan

Fotosalvestuste osas on võimalik pilte teha RAW (töötlemata vorming, mis parandab algset värvi). Kaamera originaalse algoritmi korral on HDR-pildi konfigureerimine parem.

See kaamera on varustatud 12MP sensoriga. Vahistamise eeldusi on neli: standard, normaalseks ja igapäevaseks püüdmiseks; tegevus, tegevuseks ja sportimiseks; aeglane kaamera, kiire juurdepääsuga 8x aeglastele kaameratele; ja filmikunst, mis tagab kinemaatilise kuvaga maksimaalse kvaliteedi. Märkmete tegemiseks GoPro pakub nelja tüüpi läätsi: SuperView, Wide, Linear ja kitsas.

Aku saab ka värskenduse, saades esimeseks enda toodetud energiaks GoPro. Esteetiliselt pole midagi muutunud. Kuid see muutus tugevamaks ja integreeris seda kaamerafunktsioonidega rohkem. Mõne pildistamisre?iimi puhul nuppu Kangelane 8 must suudab energiat kiiremini ammutada.

Kasutaja GoPro nad teavad, et kaamera läheb väga kuumaks. Sel juhul uues põlvkonnas muudatusi ei toimu. Testid on näidanud, et pärast umbes kümne – 15-minutist salvestust on Kangelane 8 must kuumeneb väga, kuid ei valmista teile pettumust.

Nagu eelmistes versioonides, sealhulgas põhiversioonides (Heroes 2018), saate kasutada GoPro (saadaval Android ja iOS) kaamera konfigureerimiseks. Selle kaudu kasutajad sünkroonivad ja saavad näiteks konfigureerida reaalajas voogesitust sotsiaalsetesse võrkudesse, sealhulgas YouTube.

GoPro Max 360

GoPro uus 360-kraadine kaameraGoPro uus 360-kraadine kaamera

A GoPro Max 360 saabus Brasiiliasse pärijaks Fusion 360. Sellel on uus 16 MP sensor, mis suudab 30 kaadrit sekundis salvestada kuni 5,6 kB. Samuti on võimalik luua 5,5 MP pilte ja fotosid PowerPano 6,2 MP.

Koos PowerPano, saavad kasutajad toota 360 kraadi pilte ilma vajaduseta kaamerat täielikult pöörata. Neid saab valmistada 270-ga ja need tagavad tulemuste moonutusteta.

Selle abil saate pilte teha 360 kraadi, ilma et peaksite kogu kaamerat muutmaSelle abil saate pilte teha 360 kraadi, ilma et peaksite kogu kaamerat muutma

Võrreldes termotuumasünteesiga Maksimaalselt 360 muutuvad väiksemaks ja kergemaks. Kaks sisemist kaamerat saavad fotosid ja videoid jäädvustada 360 kraadi ulatuses ja selle rakenduse kaudu saate teha klippe laiekraan registreeritud sisuga. Kangelasre?iimis TimeWarp Reguleerib kiirust automaatselt vastavalt liikumisele, valgustusele ja stseeni tuvastamisele. Samuti on võimalus püüdmist aeglustada reaalajas ainult üks puudutus.

Ettevõttes on kuus mikrofoni, mis salvestavad heli 360-s (+ Estreo). A GoPro veendudes, et see on parim stereoheli, mis kaubamärgiga kaameras kunagi toodetud. Lisaks võimaldab see valida kaamera ühel küljel oleva heli (helisuuna), mis on vlogide salvestamisel väga kasulik.

Põhifunktsioonid Max 360

 • Integreeritud kinnitusvardad;
 • Parim vahend vlogid;
 • Jäädvustage HERO + 360;
 • Max HyperSmooth;
 • Max TimeWarp;
 • Digitaalne legend;
 • Max SuperView;
 • Suunatud mikrofoni heli jõudlus;
 • PowerPano.

Ürituse ajal kuulutas ettevõte taotluse välja GoPro veelgi parem – võimaldab teil fotosid ja videoid hõlpsamalt redigeerida. Ta aktsepteerib kõiki funktsioone alates Quik, vana redigeerimisrakendus saidilt GoPro, põhirakenduses. Nüüd lihtsalt installige see Android või logige sisse iPhone (iOS).

Tehniline leht

Mall GoPro Hero 8 must GoPro Max
Video 4K 60fps1080p 240fps8x aeglane motio78 Mbps 360 5,6K 60fps2x aegluubis
Kaamera 12 MP 16,6 MP
Stabiliseerimine HyperSmooth 2.0 Jah
Kuva Ees ja taga Värviline esiosa
Puudutage Jah Jah
WiFi Jah Jah
Bluetooth Jah Jah
Mikrofon 3 6
Hääljuhtimine 14 tellimust 14 tellimust
?anr 1080p 1080p
Mõõtmed 63 x 45 x 33 mm 74 x 75 x 40 mm
Kaal 116 g 220 g
Ühendus HDMIUSB tüüp C C-tüüpi USB
Ladustamine MicroSD-kaart 2 x microSD
Aku 1220 mAh 2620 mAh
Lisa Toetus lisameediumitele, kuvarile ja valgustarvikutele Salvestage videod 360-ga
Hind R $ 2 999,00 R 3 799,00 dollarit

Uus GoPro Hero 8 must jõudke poodi selle kuu lõpuks hinnaga 2 999,00 R $ ja GoPro Max 360 maksab 3799,00 R $. Mida arvate uuest kaamerast? Andke meile kommentaarides teada.