GoPro Hero 8 ja Max 360 lekkinud pildid viitavad turule toomisele septembris

GoPro saab tõenäoliselt valmis järgmise põlvkonna tegevuskaamerad, nimelt Hero 8 ja Max 360, mis väidetavalt asendavad GoPro Fusion 360. Pildid saabuvad PhotoRumorsi veebisaidilt, kus öeldakse, et uus GoPro 8 suudab videoid salvestada 4K eraldusvõimega ja 120 kaadrit sekundis. HD-video võib jõuda 480 kaadrit / s. Väidetavalt on sellel väikesel kaameral paremad objektiivid ja ülim pildikvaliteet.

GoPro fotod näitavad ka seda, et kaamera on ümber kujundatud koos valikulise kaitsekapseliga ja mitmesuguste saadaolevate lisadega, nagu ekraan, väline LED-tuli ja mikrofon, mis kinnitub seadme ülaosale.

Kuulujutud pakuvad ka 12 MP sensorit ja SoC-i, mille on ehitanud GP2-nimeline ettevõte, GP1 järeltulija, mis debüteeris 2017. aastal GoPRo Hero 6-ga. Kaamera pilditöötluse eest vastutava uue protsessori The Verge sõnul saate tutvustada värvide täiustamist, stabiliseerimist kvaliteetsem video ja digitaalne suum.

Lõpuks on veel pilte GoPro Maxist, uuest 360-kraadise kaameraga kaamerast, mis saab lõpuks 2017. aastal turule tulnud Fusion 360 järeltulijaks. Fotol on võimalik näha nii esi- kui tagaklaase, aga ka väikseid. ekraan.

Kuuldavasti toob GoPro ettevõtte tavalise kalendri järgi need kaks kaamerat turule septembris.