contador gratis Saltar al contenido

GoPro Hero 9 läbis USA-s FCC homologeerimise testi [Rumor]

GoPro Hero 9 läbis USA-s FCC homologeerimise testi [Rumor]

A Ameerika Ühendriikide kommunikatsioonikomisjon (FCC) avaldades Internetis uue nimekirja Ameerika tehnoloogiaettevõtetest GoPro, millel võib olla midagi pistmist teraskaamera käivitamise ettevalmistamisega Kangelane 9.

Uudised

Süsteemi värskendused on nüüd saadaval ja pakuvad teraskaamerate jaoks uusi funktsioone

Ettevõtte uus mudel ilmus kujul SPBL1 USA valitsusasutuste andmebaasis, kuid mõned üksikasjad viitavad sellele, et see võib olla USA järeltulija GoPro kangelane 8. Veebisaidi andmetel DJ droon, katsetati uut kaamerat 2020. aasta märtsis koos fotodega, mis postitati FCC veebisaidile selle aasta 6. mail.

FCC: GoPro SPBL1

Föderaalne kommunikatsioonikomisjon paljastas ka selle, milline näeb välja GoPro rakenduse uue versiooni menüü, mida kindlasti uuendatakse koos uue kaamera turuletulekuga. Sellega kaasnevad uued valikud, näiteks uus alammenüü nimega "Näitamine".

Allikas: FCC

Ilmub võimalus vastavalt väljaandele asendada vana jaotis "Puuteekraan". See tähendab, et GoPro on otsustanud järgida kahe ekraaniga kasutamise suundumust, võimaldades teil kaamera salvestatava pildi vaatamiseks kasutada esiekraani. Seda kinnitab see alammenüü valikuikoon, mis näitab kaamerat eest- ja tagantvaates.

Põhiekraani rippmenüüst näete uut nuppu ja saate kontrollida, kas eelistusvalikud on eemaldatud. Uus nupp kuvab kasti, milles on keegi selle sees, mis võib tähendada uut selfie-režiimi või võimalust avaekraani valida.

Allikas: FCC

Eelistuste menüü on viidud ka uuele ekraanile ja asub nüüd ühenduse nupu kõrval. See nupp oli varem teistes seadete menüüs. See muudatus peab olema positiivne kasutajakogemuse jaoks, mis ei pea enam Bluetoothi ​​või Wi-Fi suvanditega mängimiseks mitmetes menüüdes liikuma.

Ikka vastavalt DJ droon, on mitmeid muid muudatusi, millel on väiksem mõju. Allkirja koonus GoPro Plusnäiteks on nüüd värvilised ja leiate eelistuste menüü ülaosast.

Via: Drone DJ Allikas: FCC. (TagsToTranslate) kangelane 9 (t) gopro (t) tegevuskaamera (t) kaamera (t) fotograafia (t) videograafia (t) fcc (t) usa (t) Ameerika Ühendriigid (t)) kasutades (t) föderaalset kommunikatsioonikomisjoni (t) föderaalne kommunikatsioonikomisjon (t) valitsusasutus (t) kiidab heaks (t) testi (t) kuulujutud (t) spekulatsioonid (t) GoPro 9 kangelased