contador gratis Saltar al contenido

GoPro lana Hero 8 Must ja Max; kohtuge mudeliga

GoPro lana Hero 8 Must ja Max; kohtuge mudeliga

News näitab uut protsessorit, 4K salvestust ja uute GoPro Hero 8 Black and Max lisaekraane; vaata seda

A GoPro teatas teisipäeval (01) uue põlvkonna teraskaameratest, mudelitest Kangelane 8 must ja Maks, koos uue integreeritud montaažisüsteemiga, uue tarkvarakogemusega, mis nõuab vähem puutetundlikkust ja võimalust pildistada kuni 4K kiirusega 60 kaadrit sekundis või hämmastavalt stabiilse jäädvustamise abil tänu digitaalse pildi stabiliseerimise täiustatud versioonile HyperSmooth ettevõte.

A GoPro Hero 8 must sellel on üldine värskendus, kuid peamine uus asi selles osas, mis annab võimaluse uute lisaseadmete jaoks. Peamised neist on: valgustusvalgus ja lisaekraanid, mis on suunatud kasutajale pildistamise ajal nägemiseks.

Kujundus ja aku

Uus GoPro Hero 8 Black on varasemast stabiilsem ja tugevamUus GoPro Hero 8 on varasemast stabiilsem ja tugevam

Selle aasta suurim muudatus kaamera kujunduses on see, et selle saab nüüd paigaldada ükskõik kuhu Seadistused GoPro, ilma et oleks vaja olla eksklusiivne. A GoPro sisenema Seadistused juba ettevõtte omadused ja nende standardid uutele mudelitele.

Nüüd on kasutajatel võimalik kaamera jaoks kasutada mitmesuguseid konfiguratsioone või kasutada seda ilma toeta, vabalt. See annab kasutajatele suurema vabaduse mitmesuguste võimalustega salvestamiseks või fotode tegemiseks.

Tarkvara osas GoPro teha rea ​​muudatusi. Esiosa ja kese on varustatud uue versiooniga HyperSmooth, digitaalse pildi stabiliseerimise funktsioon, mis debüteeris kell Kangelane 7 must eelmisel aastal ja said häid ülevaateid.

See funktsioon muudab pildi väga sujuvaks, välistades moonutused või nähtava eraldusvõime kaotuse. A GoPro isegi teatasid tarkvara versiooniuuendustest HyperSmooth 2.0. Vaadake ametlikku videoesitlust:

Uued kaamerad võivad olla varustatud ka meediumimoodulite, ekraanimoodulitega (mõlemad hinnaga 79,99 dollarit, umbes R $ 350,00) või valgustusmoodulitega (49,99 dollariga, umbes R $ 200,00-ga). Need moodulid on lisaseadmed Kangelane 8 must Professionaalse kvaliteediga heli, esikuvar ja täiustatud valgustus. Kasutajatele, kes otsivad lisajõudlust, võimaldab see moodul muuta kaamera tootmiskeskuseks.

A Kangelane 8 must kasutab ka uut patareid, mille esimene on välja töötanud GoPro mõne aasta pärast. Sellel on samad füüsilised omadused kui varem, kuid see on võimsam ja integreeritud kaamera funktsioonidega. Uus kaamera saab uuest akust energiat saada palju kiiremini, et aidata mõnda intensiivsemat pildistamisrežiimi.

Kaamera

GoPro Hero 8-l on 12 MP, Fusion Maxil aga 16,6 MPGoPro Hero 8-l on 12 MP, Fusion Maxil aga 16,6 MP

A GoPro Hero 8 must pildistage 12MP sensoriga, kusjuures Maks 16,6 MP sensori kandmine. Kasutajad saavad nüüd RAW-fotosid režiimis teha aegluubis, mitte ainult tavalises fotorežiimis. Samuti kinnitas ettevõte, et tema HDR-fotod GoPro Hero 8 must need on nüüd palju paremad, kuna nad ei kasuta enam mitme ettevõtte ühendamiseks teiste ettevõtete töötlusalgoritme, mis viib liikuvate fotode "kummituslike" artefaktideni. Nüüd on kaamera algne algoritm.

Aktiivne tulistamine GoPro Hero 8 must uuega HyperSmooth salvestuse tegemine aktiveeritud Kangelane 7 must tundub uue mudeliga võrreldes peaaegu ebastabiilne. A GoPro kinnitas, et loobub eelmise mudeli stabiilsustehnoloogiast, viidates sellele, et sel aastal ollakse nõus pildi võimalikult stabiilseks muutma.

A Kangelane 8 must jätke resolutsioonide ja spetsifikatsioonide osas oma kaubamärk. See mudel salvestab 4K pilte kuni 60 kaadrit sekundis, sh 100 Mbps esimest korda. See salvestab kiirusega 240 kaadrit sekundis 1080p ülikiire aeglusega filmimiseks ja endiselt otse edastamiseks 1080pvõrreldes ülekandega 720p alates Kangelane 7 must.

Hind ja saadavus

Uued mudelid on juba eelmüügis, kuid Brasiiliasse saabumist pole oodataUued mudelid on juba eelmüügis, kuid Brasiiliasse saabumist pole oodata

Uus GoPro Hero 8 must See on müügil eelmüügist alates täna (1) ja ametlikult saadaval 15. oktoobril hinnaga 399,00 USD (umbes 1 700,00 R $). Ta elab küljel GoPro Max, mis maksab 499 USD (umbes 2000 USD) ja Kangelane 7 must, mis maksab nüüd 299 dollarit (umbes 1250 dollarit). J a Kangelane 7 hõbedast lõpeta rida GoPro 199 USA dollari eest (umbes R30 R $ 830,00), arvestades Kangelane 7 valge peatada. Uute müükide jaoks pole tähtaega GoPro selles riigis.

GoPro Hero 8 Black ja Fusion Max spetsifikatsioonid

Mall GoPro Hero 8 must GoPro Hero 8 Max
Video 4K 60fps1080p 240fps8x aeglane motio78 Mbps 360 5,6K 60fps2x aegluubis
Kaamera 12 MP 16,6 MP
Stabiliseerimine HyperSmooth 2.0 Jah
Kuva Ees ja taga Värviline esiosa
Puudutage Jah Jah
WiFi Jah Jah
Bluetooth Jah Jah
Mikrofon 3 6
Hääljuhtimine 14 tellimust 14 tellimust
Žanr 1080p 1080p
Mõõtmed 63 x 45 x 33 mm 74 x 75 x 40 mm
Kaal 116 g 220 g
Ühendus HDMIUSB tüüp C C-tüüpi USB
Ladustamine MicroSD-kaart 2 x microSD
Aku 1220 mAh 2620 mAh
Lisa Toetus lisameediumitele, kuvarile ja valgustarvikutele Salvestage videod 360-ga
Hind 399,00 dollarit 499,00 dollarit

Mida arvate uuest GoPro kangelane 8 ja Max Fusion? Jäta see kommentaaridesse, kui sul see juba olemas on ja kui uus töötab! Järgige kindlasti Showmetech lisateavet uue tehnoloogia kohta!

Allikas: GoPro