contador gratis Saltar al contenido

GoPro MAX saab värskendusi nagu timelapse ja 360 videot kiirusega 3K kiirusega 60 kaadrit sekundis

GoPro MAX saab värskendusi nagu timelapse ja 360 videot kiirusega 3K kiirusega 60 kaadrit sekundis

SEDA GoPro andis täna välja teie kaamera uusima värskenduse MAX 360 uute video- ja fotohõivevalikutega. Uute funktsioonide hulka kuulub video 3K eraldusvõimega 60 kaadrit sekundis, video ja foto aeglustamine 360 ​​režiimis.

GoPro – ametlik veebisait

3K 60 kaadrit sekundis kvaliteediga videote puhul saavad kasutajad aegluubisfunktsiooni kasutamisel paremad stseenid. Aegluubirežiim võimaldab ka rohkem aega kaadri pööramiseks või suurendamiseks tegevuse ajal, tagades käskude suurema paindlikkuse.

Fotode ja videote 360 ​​ajakatte režiimi, mis on juba saadaval HERO režiimis, saab nüüd Aafrikas jäädvustamiseks aktiveerida. 360 timelapse pakub pikema ajavahemiku jäädvustamiseks rohkem intervallivõimalusi. GoPro näitab seda režiimi näiteks päikesetõusu ja -loojangu stseenide jaoks.

Uudised

Ettevõte on rohkem keskendunud otseturustamisele tarbijatele

Timelapse fotograafial on ka võimalus teha 360 fotot ilma oma tegevust aktiivsuse ajal kasutamata. Enne seda värskendust pidid MAX-i kasutajad 360 foto tegemiseks vajutama kaameranuppu. Nüüd saavad selle uue režiimi abil inimesed valida mitme foto hulgast ühe või isegi teha timelapse-klipi.

Veel üks värskendusega kaasasolev funktsioon on TimeWarpi ja fotode jaoks HERO-režiimi jaoks saadaval olev horisontaalhorisont, mis võimaldab suuremat vabadust mitte muretseda liiga palju kaadrite raami pärast.

Uuendustest saavad kasu ka GoPro rakenduse tööriist 360 sisu redigeerimiseks. See uus püsivara võimaldab pilte 5 GHz WiFi-ühenduse abil rakendusse 25% kiiremini alla laadida.

.