Gorilla Glass 2 selgitus Samsung Galaxy S3-st

Gorilla Glass 2 selgitus Samsung Galaxy S3-st

Eile nägime video HTC One X vägivaldset klaasi ja ekraani, kus mees kasutas seda haamrina. Täna esitleme videot, kus näete selle kohta selgitusi Samsung Galaxy S3 ekraani kõvadus ja stabiilsusvõi õigemini sinu oma Gorilla klaas 2. Mis üllatas meid kõige rohkem, oli see, et Samsung ei reklaaminud Galaxy S3 funktsioone. Uurige kõike selle uue klaasi kohta spetsiaalse klaasi tootjalt Corning, mis muudab S3 hävimatu, tasase ja jäiga.

"Meil on hea meel pakkuda oma klientidele GALAXY S III klanitud elegantsi ja delikaatset stiili, kasutades Corning Gorilla Glass 2. Uus Corning Gorilla Glass 2 on ideaalne lahendus Samsungi kõrgekvaliteediliste nutitelefonide jaoks, võimaldades suurepärast puutetundlikkust ning kerget ja kerget." Klanitud disain, tarbijatelt oodatakse kahjustuste ja kriimustuste vastupidavust. "

("Pakume hea meelega oma klientidele elegantset ja rafineeritud stiili GALAXY S III, kasutades Corningi Gorilla Glass 2-t. Uus Corning Gorilla Glass 2 on ideaalne lahendus kvaliteetsete Samsungi nutitelefonide jaoks, võimaldades suurepäraseid puutetundlikke kogemusi ning kerget ja õhukest disaini, kriimustuste ja kriimustustega, mida tarbijad on oodanud. ")

See mees selgitab meile, mis teeb Gorilla Glass 2 nii eriliseks, allolevas videos:

(tagToTranslate) Samsung Galaxy S3 (t) Gorilla klaasiekraan 2 (t) Android (t) klaas (t)