GOverlay, erinev viis Vulkani ja OpenGL-i ülekatete käsitsemiseks

Hiljuti näitasime teile mängu jälgimise tööriista MangoHUD. Nüüd näitame teile tööriistu selle haldamiseks ja varsti ka mõnda muud Linuxi HUD-d. Räägime GOverlayst.

Projekti töötas välja Brasiilia arendaja Benjamim Góis, kes on telekommunikatsiooni insener ja vabal ajal on ta sellele projektile pühendunud. Vastavalt projekti GitHubi kirjeldusele on „GOverlay avatud lähtekoodiga projekt, mille eesmärk on luua graafiline liides, mis aitab Linuxis ülekatteid hallata.”

Esialgu aitab GOverlay MangoHUD-i haldamisel, näiteks ühe või teise funktsiooni lubamisel. Liides on väga lihtne, kuid objektiivne, mis muudab haldamise väga lihtsaks.

Installige GOverlay

GOverlay installimine on väga lihtne, kuna see on saadaval AppImage’is, lihtsustades seeläbi kättesaadavust mõnes Linuxi jaotuses. Kõigepealt minge väljaannete (Väljaanded) juurde ja laadige alla uusim saadavalolev versioon. Kui see on valmis, pakkige fail lahti ja käivitage GOverlay-fail, kontrollige lihtsalt, kas failil on luba käivitamiseks.

Hiljuti nägime mõningate väga huvitavate tööriistade tekkimist, näiteks Open Joystick Display, OpenRazer ja MangoHUD ise mõne funktsiooni haldamiseks, mida seni polnud meil Linuxi maailmas hõlpsasti saada ja see on väga hea, sest see muutub atraktiivsemaks neile, kes soovivad. rändama.

Kui teil on kahtlusi, pöörduge meie Diolinux Plus foorumi poole, näeme järgmises artiklis, suured kallistused!