[grátis] Shark Dashi mäng on Apple’i viimane pĂĽhade kingitus

Ja lõpuks jõuame Apple’i kingituste viimasele päevale. Pakkumist pakutakse esmakordselt Brasiilia avalikkusele, kes saab oma rahvamajanduse arvepidamist kasutades tasuta asju alla laadida.

12. auhind on mäng iPhone’ile, iPod touchile ja iPadile: Hai kriips, autor Gameloft. App Store’i arvustustes on mängul 4,5 tärni, mida proovijad hindavad kõrgelt. Kuna see on tasuta, tasub seda katsetada. Selle saab alla laadida selle lingi kaudu.

Edutamine 12 kinkepäeva see pole üksmeel ja paljud inimesed on selles pettunud, sest nad lootsid, et Apple pakub populaarsemaid artikleid, näiteks TomTom Brasil, triloogia 50 halli varjundit või Beatlesi diskograafia. Ettepanek ei olnud kunagi selline ja ta ei vihjanud kunagi, et oleks. Kuid paljud vaid kurdavad, ilma et nad algatusvõimet hindaksid. Sulg.

Veel ĂĽks erakordne juhtum oli TIM-operaatori (reklaamipartneri) viga, kui ta saatis oma klientidele tekstsõnumi, milles hoiatati raamatu eest, mis tegelikult polnud tasuta (loe “Segadus: TIM-operaatorid julgustavad kliente tahtmatult raamatu eest maksma“). Siiani pole teada, kelle sĂĽĂĽ see oli.

Edutamine lõpeb vähemalt aasta alguses. Mõni suutis midagi nautida, teine ​​mitte, kuid oluline on see, et meil on võimalus allalaaditav kingitus valida või mitte. Ja alati on hea, kui on võimalusi, ära unusta seda.

Nii halb, loodan, et Apple kordab kampaaniat aasta hiljem, et saada veel 12 võimalust leida midagi, mida ma armastan. Siiski on. ?