Greg Joswiak kuulus tunnistajate hulka, kelle Apple valis Homerici võitluseks Samsungi vastu

Greg Joswiak kuulus tunnistajate hulka, kelle Apple valis Homerici võitluseks Samsungi vastu

Eelmise aasta oktoobris kommenteerisime neid juriidilisi vaidlusi Apple ja Samsung mis on kestnud üle kuue aasta, on juba määratud kohtute uute kohtumiste kuupäev, 14. mai sel aastal Kuna kuupäev läheneb, on kaks ettevõtet saatnud järgmiseks kohtuprotsessiks tunnistajate nimekirja, mis arvestab uue kokkupõrke kujundamisel ja turustamisel suuri nimesid.

Meenutuseks, et Ameerika kohtus tekkis vaidlus selle üle, kui palju pidi Samsung maksma Apple'ile Ma kolme disainipatendi rikkumise eest; sel ajal arvutatakse summa alates 399 miljonit dollarit. Järgnenud 14. kohtuotsus oli kolmas kohtukoosolek ettevõtete vahel pärast seda, kui esimene toimus 2012. aasta augustis ja teine ​​2013. aasta märtsis.

Kaitse Samsung usub, et toode, mis väidetavalt rikub patenti, moodustab väikese osa kogu tema seadmekataloogist. Lisaks arutab tunnistaja suurt hulka komponente, mis moodustavad Samsungi seadmeid, sealhulgas võimalust kasutajatel seade avada ja komponent välja vahetada. Teisest küljest väidab Apple, et disainiga seotud patendiõiguse rikkumine on kogu tootesarja kaotus.

Greg Joz Joswiak räägib iPad Pro-stGreg Joswiak esitleb iPad Pro-d

Apple'i poolt vabastatud tunnistajate nime hulgas on Greg Joswiak, toote turunduse esindaja-kohal ettevõttele. "Jos" annab ülevaate ettevõtte turundusstrateegiast, nutitelefonide turu konkurentsivõimest ja Apple'i disainipatendide olulisusest oma toodetele.

Richard Howarth, kaitseb Ma disainilahenduse osakonna juhataja ja üks vaidlustatavaid pretendente ka ettevõtet kohtus. Selle dokumendi kohaselt annab alluv Jony Ive tunnistusi Apple'i tootmis- ja kujundamisprotsessist, mõningatest neist lavastustest ja ilmselgelt seotud patentidest.

Veel üks nimi, mis on ettevõtete kujundamisel väga asjakohane Susan Kare austati möödunud reedel AIGA medaliga, mille ülesandeks oli Macintoshi paljude ikoonide loomine. Kare tunnistas protsessi kohta, mis hõlmas lisaks ühele kõnealusele patendile ka ikoonide tegemist ja graafilise liidese kujundamist.

Lõuna-Korea hiiglaslike tunnistajate nimekirjas on kaks nime ettevõtte turunõukogult, Justin Denison ja Drew Blackard. Ettevõtte turundusjuhilt oodatakse lisaks ettevõtte "tervikliku disaini" strateegiale ka eelpool mainitud probleeme Samsungi mobiiltelefonide parandamisel.

Jinsoo Kim, ettevõtte disainikeskuse asepresident ja Jeez-Yeun on tunnistaja, kelle on määranud ettevõte ja kes osaleb otseselt Apple'i disainilahenduste patentide rikkumises süüdistatavate seadmete tootmises. Neilt oodatakse aruannet ettevõtte projekteerimisprotsessi ja uute seadmete tootmise kohta, selgitades, kuidas ettevõtted mõtlevad "kasutajasõbralikele kujundustele".

Jälgime tähelepanelikult selle seadusliku lahingu kulgu, mis peagi lõpetab tinaabielu

CNET-i kaudu