GRID Autosport näitab, et esmaklassilised mudelid võivad endiselt kasumlikud olla

2013. aastal hakkas App Store’is ĂĽsna populaarseks saama uus, väga kasumlikuks muutunud rakendusemudel: o freemium (sõnade ristumiskoht Tasuta + lisatasu), mis võimaldab teil rakenduse tasuta alla laadida koos piirangutega, mis vabastatakse sisemaksetest. LĂĽhikese aja jooksul liikus enamik mänge ja rakendusi sellesse vormingusse, ĂĽletades vana fikseeritud hinnaga ostuvalemi, mis annab õiguse kogu rakendusele (nn mudel Premium).

See tähendab, et meil on praegu enamik rakendusi, mis sõltuvad täielikult Internetist, lubamata meil juurdepääsu WiFi / 4G võrgult liikvel olles või eemal olles.

Vastupidiselt praegusele jäävad mõned arendusettevõtted vana mudeli juurde, nõudes tasu pĂĽsihind kogu paketi jaoks, sidumata kasutajat pidevate ja juhuslike maksetega. Ja ĂĽks ägedamaid mänge App Store’is on just tõestanud, et see valem võib tõepoolest kasumit teenida, kui seda hästi teha.


Mäng Autosport GRID õnnestus iPhone’is ja iPadis korrata sama kvaliteediga konsoolide ja arvutite versioone. See on võidusõidumäng, millel on suurepärane graafiline hooldus ja mis on muljetavaldav, kui mäletame, et see töötab lihtsate telefonidega.

Sel nädalal teatas mängutootja Feral Interactive, et iOS-i versiooni müük ületab 100 000 ühikut, mis on mängude jaoks väga oluline kaubamärk, mis maksab 32,90 R $, pole kaugeltki standard, mis langetaks mobiilirakenduste hindu.

On neid, kes peavad seda võiduks just seetõttu, et täna on freemiumi mudel selline, mis toob palju suuremat rahalist tulu. Kui võtame sellised tiitlid nagu Fornite ja PUBG Mobile, mis mõne nädala jooksul teenisid üle 15 miljoni dollari, on freemiumi mudel kahtlemata väga ahvatlev. Ferali jaoks on GRID Autosport lihtne mänguks muuta tasuta mängida, mille kasutajad tasuta alla laadivad ja mängimise ajal elemente ostavad, kehtestatud piirangutega, mis takistavad mängu loomulikku arengut (näiteks kohustus oodata jätkamiseks teatud aega või tasu auto parandamise eest). Kuid see kahjustab ainult kasutajakogemust, kes on mängude maksimeerimiseks sunnitud pidevalt raha taskust välja võtma.

GRID Autosportil on fikseeritud hind, mis pakub kõiki võimalusi selle ostjatele. App Store’i lehel on isegi vale öeldud, et “Pakub rakendusesiseseid oste“, Aga sellepärast, et osa sisust on hiljem allalaadimiseks saadaval, nii et kasutajad ei pea enne mängus arenemist kogu rakendust installima. See sisemine allalaadimine on tasuta, kuna olete selle koos rakendusega ostnud.

Jah, uudised on suurepärased neile, kellele meeldivad rakendused, mis pakuvad võimalust kogu sisu eest üks kord maksta. Sellised näited näitavad, et rahateenimine on võimalik muretseda parema kasutuskogemuse pärast, sundimata teid lisatasusid maksma või takistades mängu, et sundida teid rohkem kulutama.

GRID ™ Autosport GRID ™ Autosport