GRID Eral FID Interactive mäng on nüüd Macile saadaval

GRID Eral FID Interactive mäng on nüüd Macile saadaval

Mängu treiler.

Valmistuge oma elu võidusõiduks segamini vihase sõidu, vapustava visuaali ja lõõskava suure kiirusega. GRID viib teid maailma kõige edukama auto rooli kõige tähelepanuväärsematel radadel.

Jookse Ameerika Ăśhendriikidest Euroopasse ja Jaapanisse karjäärireĹľiimis, mis viib sind algajast meistriks. Kahjumudeli, reguleeritava raskusastme ja mugava “tagasivaate” funktsiooniga GRID on kutsuv kombinatsioon simuleeritud realismist ja sõltuvust tekitavast arkaadistiilist.

Seni saadaval ainult Windowsi jaoks, GRID (firmalt Feral Interactive) tuli hiljuti Mac App Store’i mĂĽĂĽki. Sõitke selliste autodega nagu Porsche 911 GT3 RSR, Lamborghini Murcielago R GT ja Aston Martin DBR9, esitage sõpradele väljakutse mitmikmängus ja valdage erinevaid alasid alates Lendamine eest lammutusderbi. Kuid ole ettevaatlik, enne ostmist pöörake tähelepanu mängu käitamise miinimumnõuetele! ?


GRID mängu ikoon GRID

25 dollarit | 7,33 GB | Nõuab OS X 10.7.5 või uuemat versiooni. Kontrollige kõiki miinimumnõudeid.Arendaja: Interaktiivne Interaktiivne.

Märk / suur nupp - saadaval Mac App Store'is

[tipdari[dicadoRogerio Ribeiro]