Remah roti

Groupon ja McDonald’s hakkasid iPadi tooma Ameerika restoranidesse

Alates 2010. aastast, mil see välja kuulutati, on iPadi kasutatud mitmel viisil. Andurite ja tahvelarvutite funktsionaalsuse abil töötavad arendajad ja ettevõtted pidevalt uute viiside leidmiseks.

Kuigi oleme leidnud iPade mitmest restoranist, sealhulgas Brasiiliast, on veel palju uurida. Näitena võib tuua tuntud sooduskupongi saidi Grouponi uue algatuse nimega Riivsai.

Breadcromb on restoranidele, baaridele ja kohvikutele kohandatud teenuseplatvorm, mida ettevõte nimetab “müügikoha taasavastamiseks”. Grouponi eesmärk on tuua iPad, mis on varustatud spetsiaalsete rakenduste ja lisaseadmetega, mis võimaldavad krediitkaardimakseid ja arvete printimist igat tüüpi restoranidesse.

Riivsai

Tugev rakendus võtab vastu isikupärastatud tellimusi, esitab täieliku aruande ja sellel on mitmeid huvitavaid funktsioone neile, kes soovivad restorani juhtida. Mitme seadme ja kasutaja tugi võimaldab kelneritel tahvelarvutit kasutada ka klientide tellimuste vastuvõtmiseks või isegi lauas tellimuste lõpetamiseks.

Vaadake demovideot:

Parim osa sellest on see, et restoraniomanikud ei pea oma ettevõtte kaasajastamiseks suuri summasid maksma, kuna nad saavad platvormi kasutama hakata maksma nii vähe kui 100 USA dollarit kuus – seadmete (tahvelarvutid, printerid jms) hind ei sisaldu. Lisateabe saamiseks kĂĽlastage Breadcromb’i veebisaiti.

Hiljuti on iPadi lainega liitunud ka McDonald’s. Virginias (Ameerika Ăśhendriigid) asuvas frantsiisirestoranis on kõikidele laudadele installitud Apple’i vidinad. Tarbijad saavad neid saidil olles tasuta kasutada.

Nii õnnestub restoranil meelitada rohkem kliente, muutes nende kogemused nauditavamaks.

[via GigaOM, CNET News]