GSMA auhind: HTC One on parim nutitelefon, kõige uuenduslikum selfirakendus

Telekommunikatsiooni valdkonna üks silmapaistvamaid üksusi on GSM Association (GSMA), nagu alati, välja pakkunud auhindade komplekti parimatele telekommunikatsiooni- ja kärglahendustele ning -seadmetele. Barcelonas toimuv Mobile World Congress on eristamise etapp ja konkureerivad Portugali ettevõtted ei saa konkurentidest eristuda.

Nagu TeK mainis, nomineeriti Portugali Multivision Metrics lahendus kategooriasse “Parim lahendus väiksemate või sõltumatute võrkude kasvatamiseks”. Preemia saab lõpuks Reach-U-le Demografti lahendusega.

Erinevates erinevustes tõi TeK välja fokuseerituma keskendumise tarbijasegmendile.

HTC One võitis parima nutitelefoni auhinna, kvaliteetsete seadmete ja intuitiivse liidese eest. Nokia Lumia 520 võidab parima odava mobiiltelefoni eristamise, eriti hinna ja kvaliteedi suhte ning aku kestvuse osas. IPad Air noppis parima tahvelarvuti tiitli, aidates kaasa kõigi nende seadmete kõige täielikumale ökosüsteemile. LG võitis sel aastal kõige uuenduslikuma kaubamärgi auhinna.

Rakenduste valdkonnas on parim meelelahutustarkvara erinevus Device 6 mängude puhul, kõige innovaatilisema mobiilirakenduse auhinnaks on PointGrabi selfie-rakendus CamMe.

Kuna järelejäänud võitjate loend on pikk, saavad sellel lingil huvitatud lugejad juurdepääsu kõigile auhindadele koos võitjate lühikirjelduse ja kohtunike kommentaaridega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi