Guake Terminal – mugav viis Linuxi levitamisele käskluste andmiseks

IgaĂĽks, kes elab Linuxi terminalis, võib leida Guake’i huvitava tööriista arvutiga suhtlemiseks väga praktilisel viisil, õppida rakendust veidi paremini tundma.

Kujutage ette terminali, millele pääsete juurde kõikjalt ja selle avamiseks pole vaja rohkem kui ühte võtit; mitme vahelehe, otseteeklahvide, teemade konfigureerimise, visuaalse korralduse tugi ja võimalus luua automaatseid käske, ühesõnaga Guake Terminal.

Guake Terminali vaikekonfiguratsioon võimaldab teil selle avada, vajutades klahvi F12, ükskõik kus asute, mis tahes süsteemi kaustas või programmis, see avaneb ja saate tippida soovitud käsu, vajutage uuesti klahvi F12 ja see peidab, saate laske terminali käsudel taustal töötada ja seeläbi oma tootlikkust optimeerida.

Ilmselt saab nende avamise kiirklahve, nende positsioone ja palju muud konfigureerida nii, et nad töötaksid nii, nagu nad tahavad. Ubuntu installimisel loob ülaltoodud pildi näite järgi ülemisele ribale indikaatori, see indikaator teenib kahte asja:

1 – näitab, et see töötab ja saate selle avada otseteeklahvi kaudu või klõpsates ikoonil;

2 – see võimaldab teil ka seadete menĂĽĂĽsse kiiresti siseneda, et oma eelistusi kohandada.

Kuidas installida Guake Terminal

See on kõige lihtsam osa, leiate selle peaaegu kõigi levituste ametlikest hoidlatest, seega kontrollige Programmikeskus oma distroost leiate selle kindlasti sealt.

Guake'i terminal

Pärast installimist leiate rakenduse süsteemimenüüst, klõpsake lihtsalt seda ja hakake seda kasutama.

Andke meile teada, kui teate juba tööriista ja mida sellest arvate, kommentaaride jaotis on allpool.

Järgmine!