Gudak Cam on rakendus neile, kes soovivad analoogkaamerate nostalgiaperioodi uuesti läbi elada

Gudak Cam on rakendus neile, kes soovivad analoogkaamerate nostalgiaperioodi uuesti läbi elada

Üks põhjusi, miks tehnoloogia on erakordne, on see, et see võimaldab meil teatud toiminguid hõlpsalt ja järk-järgult läbi viia. Pidage meeles näiteks filmikaamerat: te ei saa oma tööd hiljem üle vaadata ja saate teha ainult maksimaalselt 36 fotot korraga, vahetades rullid välja alles pärast kaamera laborisse toomist. Jah, sellel on annus elegantsi, kuid eelistan, et saaksin pildistada samalt stseenilt 20 fotot ja hiljem valida, milline neist parem on.

Nostalgia seevastu on erakordne asi. Võite nostalgiatunnet esile kutsuda, kogudes vanu sõpru, vaadates lapsepõlvest koomikseid või külastades kohta, mis on juba ammu unustatud; kuid saate seda ka teha, muutes oma elu raskeks näiteks filmikaamera abil mineviku meelde tuletamiseks. See ei ole minu rand, kuid see jääb teie omale.

Võib-olla mõtlen liiga palju rakendustele, mis on lihtsalt naljad, aga faktidele Gudaki kaamera.


Gudak Cam rakenduse ikoon

Selle nimega, mis on väga sugestiivne, kuid viitab ka korea sõnale "Gudagdali", mis tähendab "aegunud", simuleerib see rakendus teie iPhone'i ekraanil ja hea realistlikkusega ühte Kodaki ühekordselt kasutatavat kaamerat, mis 1990. aastatel rikkus paljusid harusid. võta seda mõtet tõsiselt.

Esiteks on ainus viis teha foto eelvaade väikesest aknast, mis simuleerib kaamera pildiotsijat. Ja pärast pildi klõpsamist ei saa te seda kontrollida, siis peate täitma 24-särituse "filmi" ja kui viimane foto tehti, oodake kolm päeva, et seda "töödelda" (ilmselt pole sealsed inimesed sellest kunagi kuulnud) pudelitest, mis arendavad fotosid ühes tund). Lisaks peate pärast filmi otsa saama 12 tundi uue foto tegemiseks.

Pärast töötlemist kuvatakse pildil mõned filtrid, mida rakendatakse juhuslikult, näiteks valguse leke või ülevalgustus. Lõppude lõpuks ei saa ju analoogkaamerate puhul kunagi teada, kas lõpptulemus on rahuldav, eks?

Kindlasti ei räägi me siin rakendustest, mis asendavad teie iPhone'is iPhone'i rakenduse, kuid Gudak Cam võib hetkeks tähelepanu kõrvale juhtida, eriti kui kohe pärast seda teksti lööb teie südamesse nostalgiatunne. Ja 1 dollari eest App Store'is ei räägi me sellistest drastilistest investeeringutest.

Engadgeti kaudu