[GUIA] Millist Apple Watchi mudelit osta?
RAÄŚUNALNIK

[GUIA] Millist Apple Watchi mudelit osta?

Millist Apple Watchi osta? Kõige väiksema või suurema ekraaniga? Uusim või vana on odavam? Kas funktsioonide erinevus on väljaspool hinda? SEE Apple Pange tähele, kas see on seda väärt?


Neile, kes on Apple Watchi maailmas uued, võib tohutu saadaval olev mudelivalik esialgu veidi segadust tekitada.

Selles artiklis näitame teile, mida peate hindama oma igapäevastele vajadustele vastava Apple Watchi valimisel.Apple Watch: kas see on seda väärt?

Tervisetegevused

Kõigepealt peate endalt küsima: mis põhjusel Kas soovite Apple Watchi? Mis ootused teil on, kui palju see teie päevale kaasa aitab? Kas see on tõesti seda väärt?

Need küsimused on väga elementaarsed, sest mõned inimesed ostavad hea meelega kella ja saavad siis aru, et neil pole seda tegelikult vaja. Siis hakati rääkima, et kell on kasutu, kasutu ja raisatud raha.

Kuid see, et kell on ühe inimese jaoks kasutu, ei tähenda, et kellast ei oleks teisele kasu. Igal neist on spetsiifilised vajadused ja on palju kasutajaid, kes ei saa enam ilma Apple Watchita elada, sest nad saavad sellega nii palju teha.

Saame välja tuua mõned kasutajate seas kõige populaarsemad funktsioonid:

 • FĂĽĂĽsilise tegevuse juht: koos sellega logitakse kõik teie tehtud treeningud koos kulutatud kalorite, tehtud sammude ja läbitud vahemaaga. Nii saate jälgida oma spordiala arengut või lihtsalt julgustada teid ikka ja jälle tervisliku eluviisi säilitamiseks.
 • SĂĽdame aktiivsus: Apple Watch võimaldab teil mitte ainult kontrollida oma sĂĽdame löögisagedust, vaid ka saada hoiatusi, kui märkate oma sĂĽdames ebaregulaarset käitumist, nagu arĂĽtmia või sĂĽdame löögisageduse ebanormaalne tõus. Ja see on päästnud palju inimesi.
 • Pulsiteatis: mõnele inimesele meeldib Watch, kuna see võimaldab neil vaadata sõnumite märguandeid ja isegi kõnedele vastata, ilma et peaks iPhone’i taskust välja võtma. Pilk kellale ja juba tead, kas see on midagi olulist või lihtsalt see, et su tädi Zapis ĂĽtles tere hommikust.
 • “Tee seda kõike vähe”: kellelegi meeldib vaatamine, sest lisaks kõigele ĂĽlaltoodule võimaldab see teil ka keset ööd pimedat ruumi valgustada, piiksub teie iPhone, kui seda otsite, võimaldab teil vastata sõnumitele, kui iPhone pole suletud, kuulata muusikat ilma, et see sõltuks teie iPhone’ist palju muid asju.

Seega, kui olete pärast pikka mõtlemist otsustanud, et see lisaseade aitab teie igapäevast tööd teha, siis on nüüd aeg valida, millist Apple Watchi osta.Valige endale sobiv mudel

Oleks palju lihtsam, kui neid oleks ainult ĂĽks mudel Apple Watch osta. Kuid kui kĂĽlastate Apple’i veebisaiti, näete, et valida on mitme mudeli vahel.

Põhimõtteliselt erinevad need järgmiste tehniliste omadustega:

 • Suurus
 • Põlvkond
 • 4G-ĂĽhendusega või ilma

Muidugi tuleb arvestada ka teiste esteetiliste ja subjektiivsete teguritega, kuid need jäävad hiljem kommenteerimiseks.


→ Kella suurus

Üks esimesi asju, mille üle peate otsustama, on kella suurus (Apple nimetab käevõruta kellakorpust ruudukujuliseks). Karbi suuruste jaoks on teil kaks võimalust: suur või väike.

Alates esimesest põlvkonnast pole kasti mõõtmed peaaegu muutunud. Seeria 4 mudelist on ekraani siiski parem kasutada, muutmata seadme välist suurust. Nii et teil on suuruse erinevus ekraan põlvkonna kaupa:

 • väiksem suurus: 40 mm (seeria 4 ja 5) ja 38 mm (seeria 1, 2 ja 3)
 • suurem suurus: 44 mm (seeria 4 ja 5) ja 42 mm (seeria 1, 2 ja 3)

Tasub mainimist: väliselt on 3. ja 4. seeria ühesuurused. Muutunud on kasulik ekraani suurus (alloleval pildil oranž).

Apple Watchi ekraanide erinevused

Kuna sellel on sama väline suurus, on sellel suur eelis käevõru ühilduvad põlvkondade vahel. See tähendab, et kui teil on pisikese Apple Watchi 1. seeria käevõru, sobib see ideaalselt pisikese 5. seeria sisse. Erinevust pole.

Enne ostmist saate suuruse kindlaks määrata, kui proovite paberimudeli abil kodus proovida, milline neist sobib teie varrukasse kõige paremini.


→ Apple Watchi põlvkond

Igal aastal tulevad turule uued Apple Watchi mudelid ja põlvkondade eristamiseks on õunte arv sügav Seeria. Aastal 2019 lasti turule seeria 5 ja eeldatavasti 2020. aastal 6. seeria.

Mis neil vahet on? Mõnikord protsessor või lihtsalt lisafunktsioon. Kuid need võivad olla märkimisväärsed vanemate ja uuemate mudelite vahel.

Näiteks 3. seeria mudelil puudub elektriline südameandur (ainult optiline) ja seetõttu ei saa ta elektrokardiogrammi koostada. Sellel on ka kõige piiratud ekraan, mis muudab mõned uued kõned ühildumatuks. Nii et enne ostmist on ideaalne uurida iga põlvkonna erinevusi ja hinnata, kas hind on lisafunktsionaalsust väärt.


→ 4G-ühendusega või ilma

Apple Watchi ostmise otsustamisel on veel ĂĽks oluline punkt, mida peaksite hindama, 4G-ĂĽhenduse osas.

Alates 3. seeriast pakub see kell võimalikke mudeleid aktiveerige oma rakuliin see võimaldab Apple Watchil Interneti-ĂĽhendust ka ilma iPhone läheduses olla. Võite isegi kodust lahkuda ilma iPhone’ita ning sõnumeid ja kõnesid otse kellalt vastu võtta.

Nii et teil on valida, millal Apple Watch ostetakse: kas soovite oma kellale 4G-ühendust või mitte?

Enne otsustamist peate teadma mõnda asja:

 • Kellale installitud telefoniliinil peab olema sama number, mida kasutate oma iPhone’is. See on nagu tema kloon. On võimatu, et kellas oleks ĂĽks number ja teine ​​iPhone’is.
 • Isegi kui numbrid on samad, võib operaator lisatasu kĂĽsida, et need ka kellas aktiveerida.
 • Kõik Brasiilia operaatorid ei paku kellal kanali aktiveerimist. Tutvuge ametliku nimekirjaga siin.
 • 4G-ga mudelid suudavad kõnedele vastata ja Interneti-ĂĽhenduse loomisega samamoodi töötada, kuid peaksite alati oma telefoni katkestama
 • Aktiveeritud kanaliga kell kulutab rohkem akut, kuna see on 4G.


Tehke kindlaks, millist Apple Watchi soovite osta

Nüüd, kui olete suutnud otsustada, milline suurus sobib teie käsivarrele kõige paremini, millist põlvkonda soovite ja milline ühendus vastab teie vajadustele, on ülejäänud osa palju lihtsam.

Peamine asi, mille olete otsustanud (tehniline pool), jääb nüüd esteetika. Korpuse materjal (alumiinium, teras, keraamika või titaan), käevõru stiil ja eelistatud värv. Ja see on subjektiivne osa valikust, mis sõltub ainult sinust endast.

Pidage meeles, et väiksem, lihtsam materjal (alumiinium) ja odavam (sportlik) käevõru teevad selle täpselt sama asi sama põlvkonna kõige kallimatest ja suurematest mudelitest. Nii et siinkohal on valik tõesti esteetiline.

Seejärel kĂĽlastage Apple’i veebisaiti, analĂĽĂĽsige hoolikalt kõiki võimalusi ja valige rahulikult. Kindlasti leiate oma näomudeli.

Kas teile meeldib see, mida loete? Selles ajaveebis on veel mõned väga lahedad näpunäited iPhone’i ja iPadi kohta, mis kõik on korraldatud meie iPhone’i näpunäidete jaotises. Kontrollima!


Apple Watch Series 5

Apple Store'i nuppFastShopi nupp


Apple Watch Series 3

Apple Store'i nuppFastShopi nupp