Guy Kawasaki tuli Brasiiliasse Moto X-d esitlema

Kutse-moto-x

Ajakirjandusele saadetud kutse kohaselt tuli praegune Motorola evangelist Guy Kawasaki Brasiiliasse esitlema uut Motorola Moto X, esimest seadet, mille Google’i administratsioon ehitas pärast tootja ostu 2011. aastal.

Ja paljude rõõmuks on Motorola andnud suurepärase näpunäite: Brasiilias asuv Moto X võib Moto Makerile loota. Kuidas me seda teame? Ettevõte säutsus (vt allpool) väga kummalist sõnumit: “Muudatuste tegemine võib olla palju lihtsam, eks?”, Mis viitab Google Syncile.

Kas pole helistanud? Asi on selles, et Google Synciga saavad kasutajad Moto X-i koos oma nime ja kasutajanimega eelregistreeritud. Seadme kasutamise alustamiseks sisestage lihtsalt oma Google’i konto parool.

USA-s saavad Moto X-i omanikud kaks aastat veel 50 GB Google Drive’i salvestusruumi. Loodame, et see reklaam on saadaval ka Brasiilias.

Uuendus: Jairo Thé lugeja osutab ka Google Plays saadaval olevale ja Moto X-iga ühilduvale rakendusele Motorola Migrate, mis pakub lihtsat viisi andmete seadmete vahel migreerimiseks.