Gympassi paketid: saate teada jõusaalirakenduste hindade ja teenuste kohta

Gympass on rakendus, mis pakub pakette, millel on juurdepääs mitmele spordikeskusele Brasiilias ja välismaal. Ettevõtluskeskkonnale keskendunud teenus, mis on saadaval Android-telefonidele ja iPhone’idele (iOS), pakub igakuiseid või igapäevaseid tellimusi, mille kaudu saavad registreeritud ettevõtte töötajad treenida enam kui 700 fĂĽĂĽsilises tegevuses, mida jagatakse 20 500 partnerettevõttes. Eeliseks on registreerimistasudest loobumine või trahvid tĂĽhistamise korral, lubades kokkuhoidu lõplikus summas. Huvilised leiavad selliseid võimalusi nagu jõutreening, pilates, jooga, tantsimine, ujumine, kung fu ja palju muud.

Platvorm ühendab erineva hinnaga pakette, mille ettepanekud jäävad vahemikku 119,90 kuni 599,90 R $ kuus. Tellimuse kohandamiseks on alternatiive, nii et kuumäärad algavad 69,90 dollarist (päevahinnad algavad 20 dollarist). Spordisaalide arv varieerub vastavalt linnale ja valitud paketile. Saadaolevate pakettide üksikasjade kontrollimiseks TechTudo koostas nimekirja neljast kõige populaarsemast: R $ 119,90, R $ 199,90, R $ 299,90 ja R $ 399,90. Peale selle saavad kasutajad lisaks teada, kuidas Gympassis oma plaane koostada.

Google Fit saab uusi näpunäiteid treenimiseks ja kehakaalu langetamiseks; muudatustele vastama

1/4 Tutvuge Gympassi populaarseimate plaanide ĂĽksikasjadega, mis on rakendus mitme gĂĽmnaasiumi kasutamiseks ilma kusagil registreerimata – Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

Siit saate teada kõige populaarsemate Gympassi plaanide ĂĽksikasjad, rakendus mitme gĂĽmnaasiumi kasutamiseks ilma kusagil registreerimata – Foto: Caroline Parreiras / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

See igakuine pakett on enim reklaamitud platvormi määratud viisil. Kasutajatel on õigus piiramatule päevatasule 7766 spordisaalis, mis asuvad Brasiilia 1244 linnas. Kliendid saavad valida mis tahes ettevõtte, mille kuutasu on 119,90 R $ või vähem. Maksed tehakse krediitkaardiga Visa, Mastercard, Amex, Elo, Diners, Jcb, Discover, Aura või Hipercard sildi all.

2 of 4 Gympasses, kuupõhine R $ 119,90 annab teile piiramatu päevamäära 7766 spordisaalis – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Igakuine Gympassi tellimus, mis on 119, 90 dollarit, annab teile piiramatu päevamäära 7766 spordisaalis – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Paketis 199,90 R $ on kasutajatel juurdepääs 13 629 spordisaalile, mis asuvad 1392 linnas. Nagu eelmises variandis, on ka päevamäärad piiramatud ja teenindavad keskust kuutasu eest, mida selgitatakse kuni tellimispiirini. Nagu teiste kuupakettide puhul, uuendage oma krediitkaardi väljavõttel automaatselt uuendatud ja soodushindu.

299,90 R $ suurune tellimus sisaldab 16 882 fĂĽĂĽsilise tegevuse ettevõtet 1418 Brasiilia linnas. IgaĂĽks, kes ostab selle piiramatu päevaplaani, peab järgima samu toiminguid ja kasutama kohti, mille kuutasu on kuni 299,90 R $. Tuhanded gĂĽmnaasiumid ja stuudiod sobivad ettevõtte demonstreeritud missiooniga, mis väidab, et see “võitleb istuva eluviisi vastu ja töötab vastavalt sellele, et tuua ĂĽha enam võimalusi kehalise aktiivsuse saavutamiseks kasvavas võrgustikus”.

Ăśks terviklikumaid Gympassi pakette on 399,90 R $ suurune pakett. See moodul ĂĽhendab 19 157 gĂĽmnaasiumi, mis on jagatud 1428 erinevasse linna. Kasutusmeetod on identne teiste alternatiividega. Platvormil on saadaval ka muud eelmääratud komplektid, mille kuutasu on 499,90 R $ ja 599,90 R $. Gympassi sõnul tõotab loodud ettevõtete arv suureneda, kuna ettevõte väidab, et “lisab meie võrku pidevalt uusi ettevõtteid, mistõttu spordisaalide arv kava kohta aina kasvab”.

3 4 R $ 399,90-st tellimusest on nelja populaarseima spordisaali hulgas – Foto: Reproduction / Raquel Freire

399,90 R $ suurune tellimus kuulub nelja populaarseima võimlemisvõimaluse hulka – Foto: Reproduction / Raquel Freire

Gympass’i ĂĽks vaatamisväärsusi on paindlikkus oma vajadustele ideaalse kuutasu määramiseks. Valiku „Kuidas see töötab” lehe ĂĽlemises menĂĽĂĽs saavad kasutajad valida pakette alates 69,90 R $ kuus, mis sisaldab 1045 spordisaali 477 linnas.

Väärtust saab suurendada vastavalt kasutaja vajadustele. Maksimaalne tasu on 999,90 R $ kuus, mis koosneb 20 736 gümnaasiumist 1432 linnas. Valikute spekter võimaldab kasutajatel näha ettevõtete arvu, nende territooriumi lähedal asuvaid ettevõtteid ja teenindatavate linnade arvu. „Vaadake kaasatud spordihooneid“ uurivad huvilised Gympassi partnerlusi.

Neljast 4 Gympassi eriplaanist kogutakse tellimusi vahemikus 69,90 kuni 999,90 dollarit kuus – Foto: paljundamine / jõusaal

Gympassi eriplaaniga kogutakse tellimusi vahemikus R $ 69,90 kuni R99 $ 999 kuus – Foto: paljundamine / jõusaal

Mis on teie telefonis parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Kuidas tasuta toiduga teada saada, kui palju kaloreid igas toidus on

Kuidas tasuta toiduga teada saada, kui palju kaloreid igas toidus on