Hääletage DistroWatchi jaoks DuZeru GNU / Linuxi poolt

Nagu me sel nädalal teatasime Brasiilia Linuxi levitamise kohta Metamorphose, milles teatame, et pärast pikka ootamist sisestatud saal DistroWatchi veebisaidi poolt tunnustatud distrodest on DuZeru GNU / Linuxi distributsioon, ka Brasiilia, juba sees ja vajab protsessi lihtsustamiseks teie tuge.

Me teame, et see on oluline samm kõigi Linuxi distributsioonide jaoks DistroWatch see on levitamise kataloogimisel võrdlussait, seega peetakse kõiki olemasolevaid süsteeme ühiskonnas asjakohasemaks. Brasiilia Linuxi distributsioon DuZeru on ootelehel, et liituda saidi ametliku operatsioonisüsteemide nimekirjaga ja vajab protsessi sujuvamaks muutmiseks teie häält.

DistroWatchi otse sisenemiseks, ilma järjekorda läbimata ja tasumata, on see vajalik süsteemi sisestamine koheselt, teine ​​viis, keerulisem, populaarse hääle kaudu, ja seal olete!

Kuidas aidata?

Kui soovite aidata DuZerul lisada DistroWatchi Linuxi distributsioonide ametlik loend, tehke järgmist.

1 – Kliki siia.

2 – Otsige nime “DuZeru“, Võite kasutada kiirklahve CTRL + F selle jaoks.

DuZeru DistroWatchis

3 – Nime kõrvalt leiate nupu “Soovita“, Klõpsake lihtsalt ja olete valmis! Olete oma osa teinud, hääletamiseks pole vaja saidil registreeruda, saate lehe uuesti laadida ja hääletada nii palju kui soovite.

4 – See jaotis on valikuline, kuid kindlasti aitab, jagab seda postitust ja laadib ĂĽles hashtage #DuZerunoDistroWatch, et saaksime mobiliseerida Brasiilia kogukonda ja meil oleks veel ĂĽks esindaja rahvusvahelisel alal.

Kui te ei tunne DuZeru Linuxi või ei tea, mis see on, vaata seda artiklit kus näitame DioCasti kaudu koos selle loojatega väikest projektiideed.

Järgmine!