Mac OS X 10.6.2 installimise esimene meetod ilmub Atomi netbookisse

Hackintoshi rea lõpp Netbookis? Mac OS X 10.6.2 ei ühildu Atomi protsessoriga

See on hakanud segadusse ajama: esiteks köitis paljude Hackintoshi netbookide kasutajate tähelepanu kuulujutt, et Apple tappis oma süsteemis Atomi protsessori toe; hiljem saavad Tumblri kasutajad näidata, et üks neist ehitama värskendus on endiselt ühilduv. Ja nüüd naaseb sama inimene avalikkuse ette selgitamaks, et eelmine reklaam põhines valeinformatsioonil.

(youtube) http://www.youtube.com/watch?v=yx8tZF302Wc (/ youtube)

Mõni päev tagasi avaldatud Mac OS X 10.6.2-ga töötava võrguraamatu ekraanipilti manipuleeriti ilmselt värskenduse käitatava masina kaudu: versioon tuum See on tõsi, kuid kõik, kes pilti redigeerivad, unustavad muuta väljalaskekuupäeva. Võrreldes seda muudatusteta aknaga Terminal, on selge, et versioon 10.2.0 ilmus 16. oktoobril, mitte aga 31. juulil, nagu näidatud.

Selle uuringu eest vastutav isik sai teateid mitmest allikast, kes testisid Atomi masinas oleva teise Snow Leopardi värskenduse uusima testväljaande värskendust, millele oli installitud mitu eelmist versiooni. Edu ei teatatud ja masin viis installimisprotsessi lõpule nagu ülaltoodud video, ilma et saaks hallist õunaekraanist mööda.

Arvestades, et Mac OS X 10.6.2 viimane beetaversioon ei tekita arendajatele teadaolevaid probleeme (see tähendab, et see võib minna igal ajal), on see piisavalt võimekas, et Hackintoshi netbookide omanikel oleks järgmistel päevadel põhjust olla tõeliselt kurb. Rõhutan veel kord, et kõik läbi viidud katsed on tehtud koos ehitama 10C540, käivitati mõni päev tagasi ja seda võib pidada isegi viimaseks kandidaadiks.

(MacRumorsi kaudu)