Hakka perega mängides programmeerimismeistriks? Mimo abil saate

Kui teil on tehniline perekond ja otsite tegevust, mis ühendab lapsi ja täiskasvanuid ning hoiab neid meelelahutusena, lubab Mimo aidata teil lõbusalt ja harivalt aega veeta. See rakendus on värav väikeste mängude ja väljakutsete kaudu programmeerimismaailma.

Mimo saidil saavad kasutajad interaktiivselt õppida erinevate programmeerimiskeelte, näiteks HTML, CSS, Python või C ++, põhitõdesid. Sealt edasi saavad nad hakata ise oma rakendusi ja veebilehti ehitama ning isegi aru saama, mis veebisaidi kulisside taga toimub.

Ulatuslike tundide asemel, mis võivad noorematele vähem atraktiivsed olla, panustab Mimo lühemate ja lihtsamate tundide peale, harjutustega, mida saab teha mõne minutiga. Pärast kõnesoleva teema lühitutvustust saavad kasutajad asuda asja juurde ja hakata tutvuma esitatud koodiridadega.

Kui täidate harjutusi ja täidate väljakutseid, saavad kasutajad rakendusest kohe tagasisidet. Kui täidate ülesande edukalt, võite teenida punkte. Lisaks jälgib Mimo kõiki edusamme, et kasutaja saaks selle arengut jälgida.

Mimo on saadaval Androidile, Play poes ja iOS-ile App Store’is. Kui teete veel programmeerimismaailmas oma esimesi samme, on rakenduse tasuta reĹľiim ideaalne. Kui soovite siiski seda seiklust alustada, “mis läheb”, võite tellida lisateenustega lisatasu teenuse hinnaga 9,90 eurot kuus.