Häkkerid kasutasid Apple ID-de häkkimiseks võltsitud Spotify e-kirju

Isegi Apple’i pakutavate turvaelementidega, et kasutajad saaksid neid paremini kaitsta Apple kasutajatunnus, toimus rĂĽnnak ettevõtte kliendikontodele; Oleme siin mõningaid seotud olukordi kommenteerinud MacMagazine.

Viimane juhtum leidis aset Hiinas, kus kräkkerid mitte ainult ei rĂĽnnanud, vaid ka varastasid Apple’i klientidelt raha.

Nüüd kasutavad häkkerid võltsitud e-posti aadressilt Spotify harjutada uut pettust Apple ID vastu.

Selles palutakse kasutajatel registreerimisteavet enne teenuse ĂĽheaastase tellimise eest tasumist kontrollida lisatasu platvorm Voogesitus, mille avaldas Business Insider.

E-kiri sisaldab võltsitud kinnitust Spotify tellimuse kohta, mis paneb kasutaja arvama, et ta on selle teenuse teadmata tellinud.

Kahtlustatava tellimuse tühistamiseks või kuvamiseks peab kasutaja sisestama oma Apple ID andmed.

Pettus kasutab ära makseviisi Spotify üleminekut, mis liigub iTunesist Rootsi ettevõtte veebisaidile.

Nagu iga teine ​​rünnak, muudavad selle kelmuse mõned omadused Redditi kasutajad kahtlustavaks.

Esiteks, isegi kui tellite Spotifyst, on arveldusmeetod endiselt seotud iTunesiga ja seetõttu peab kinnitusmeil olema Apple, mitte tellimisteenus.

Voogesitus.

Lisaks on e-kirja tekstis grammatilisi vigu.

Andmepüük hõlmab võltsitud Spotify e-posti aadressiRedditi kasutajad jagavad võltsitud Spotify e-kirju, mida häkkerid kasutavad.

Nagu alati, soovitab Apple kasutajatel lubada kaheastmeline autentimine, et vältida volitamata inimeste juurdepääsu oma kontole isegi nende sisselogimisega, ilma et ükski iOS-i seade või Mac neid autentiks.

Samuti on oluline oma Apple ID parooli vahetada alati, kui näete kahtlast tegevust.

Väidetav häkker üritas Bitcoini jaoks iCloudi kontosid müüa

Kui arvate, et häkkerid on läinud liiga kaugele, vaadake seda: Suurbritannia IT-analĂĽĂĽtik Kerem Albayrak, 21, šantaĹľeerib Apple’i maksmiseks 133 000 naela (R40 $ 640 tuhat) Bitcoinides ja 837 naela (R $ 4 tuhat) kell kinkekaart iTunesist pärast YouTube’i video postitamist, mis näitab, kuidas ta tungib iCloudi kontodele; mis teatab on Igapäevane postitus.

Albayraki sõnul on tal andmeid rohkem kui 319 miljonit kontot.

Väidetav häkker, kes elab Hornseys (Põhja-London), astus Westminsteri ringkonnakohtu ette ja talle esitati süüdistus väljapressimises ja omavolilistes toimingutes, mis takistasid juurdepääsu arvutitele.

Kohus andis kahtlustatavale tingimisi tingimisi vabastamise õiguse kuni eelistungini, mis toimub 14.

novembril.

9to5Maci kaudu, Maci Cult