contadores estadisticas Saltar al contenido

Häkkerid muudavad uue jailbreak kättesaadavaks neljanda põlvkonna Apple TV jaoks, kuid mitte kellelegi

PanGu hiinlased olid ?okeeritud peaaegu aasta eest lahenduse turule toomisest jailbreak jaoks Apple TV 4. põlvkond töötab TVOS 9.0 / 9.0.1. See on esimene kord digiboks Ma saab vabastada, sest teine ??põlvkond (kolmandat põlvkonda polnud kunagi olemas).

Pärast seda on see aga külmaks muutunud ja Apple on häkkerite ekspluateerimise selgelt ära lõpetanud. Nüüd ilmus trio @Morpheus______ (Jonathan Levin), @nitoTV ja @KeithMLeonard LiberTV uued lahendused, mis ühilduvad tvOS versioonid kuni 10.1 (hõlmab kuni 9.1, kuid seda testitakse endiselt). Televiisoris tvOS 10.1.1 parandas Apple CVE-2017-2370 rikkumised, mida häkkerid kasutasid ära.

Kõik üksikasjad uue kohta jailbreak sellel lehel võib näha Luca Todesco tehtud Yalu baasil KKK, mis selgitab, et see pole lahendus lõppkasutajatele. Installimine on keeruline, see ei tööta alati esimesel korral ja kaob ikkagi, kui Apple TV täielikult taaskäivitatakse (st. pool lõastatud). Lisaks pole Apple TV jaoks saadaval Cydia (kahjuks Saurik!) Või midagi sellist, see tähendab midagi, mis on endiselt tõeliselt keskendunud arendajatele, kes on huvitatud platvormide tundmaõppimisest ja võib-olla rakenduste loomisest /näpistama tema jaoks.

Levin ise "kaotas" Apple TV arendamisel jailbreak, nii et kes jätkab, tehke seda omal vastutusel. O iDownloadBlog avaldage samm-sammult koos juhistega kandideerimise kohta jailbreak.

(iClarifiedi kaudu)